Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szenvedek! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szenvedek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nagyon szeretek, ő életem szerelme. Tudja, hogy szeretem és régebben ő is mindig mondta msn-en, hogy szeret és télleg annyira szépeket írt, hogy el is hittem neki. Tudom, hogy milyen! Szereti ha minden lány odavan érte, de azt hittem, hogy komolyan gondolja. Volt rá 1 nyaram, hogy elfelejtsem és el is akartam felejteni, megtetszett a nyár alatt egy másik fiú de csak teccés volt, de mégsem tudtam őt igazából szeretni mert mindig az a fiú jutott az eszembe akit szeretek és mégjobban szeretem, mint valaha. Amikor mostanában írt nekem msn-en olyan volt, mintha érdekelném, de most láttam meg egy közösségi oldalon, hogy ki van írva egy másik lány neve szívvel. Szóval velem úgy látszik, hogy csak szórakozik.Pedig télleg olyan volt, mintha komolyan érdekelném még mindig. Ez nekem elviselhetetlenül fáj. Most is sírok. Képes lennék meghalni miatta!! Tudom ha meglátjátok a koromat azt kondolhatjátok, hogy ez csak egy hirtelen fellángolás vagy tiniszerelem, de nem. Már elég régóta szeretem, hogy ne csak egy fellángolás legyen. Mit tegyek, hogyan tudhatnám meg, hogy mit érez irántam igazából? Nem kérdezem meg tőle, mert ha már párszor hazudott most sem biztos, hogy igazat mondana. Segítsetek légyszi. Hogyan tudjam meg, hogy mit érez és mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?

16/L


2010. szept. 21. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
aj akkor írj.. :/ rám. télleg írhatsz e-mailt nekem.. privire..:/
2010. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
te vagy aki utolsónak írt?? ha igen akkor írok csak elfelejtettem mert sokat kellett tanulnom de már írok :D
2010. szept. 24. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!