Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szenvedek! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szenvedek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nagyon szeretek, ő életem szerelme. Tudja, hogy szeretem és régebben ő is mindig mondta msn-en, hogy szeret és télleg annyira szépeket írt, hogy el is hittem neki. Tudom, hogy milyen! Szereti ha minden lány odavan érte, de azt hittem, hogy komolyan gondolja. Volt rá 1 nyaram, hogy elfelejtsem és el is akartam felejteni, megtetszett a nyár alatt egy másik fiú de csak teccés volt, de mégsem tudtam őt igazából szeretni mert mindig az a fiú jutott az eszembe akit szeretek és mégjobban szeretem, mint valaha. Amikor mostanában írt nekem msn-en olyan volt, mintha érdekelném, de most láttam meg egy közösségi oldalon, hogy ki van írva egy másik lány neve szívvel. Szóval velem úgy látszik, hogy csak szórakozik.Pedig télleg olyan volt, mintha komolyan érdekelném még mindig. Ez nekem elviselhetetlenül fáj. Most is sírok. Képes lennék meghalni miatta!! Tudom ha meglátjátok a koromat azt kondolhatjátok, hogy ez csak egy hirtelen fellángolás vagy tiniszerelem, de nem. Már elég régóta szeretem, hogy ne csak egy fellángolás legyen. Mit tegyek, hogyan tudhatnám meg, hogy mit érez irántam igazából? Nem kérdezem meg tőle, mert ha már párszor hazudott most sem biztos, hogy igazat mondana. Segítsetek légyszi. Hogyan tudjam meg, hogy mit érez és mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?

16/L


2010. szept. 21. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csinálj áll msn-t és vedd fel ott kérdezgess dolgokat tőle, meséld be h egyik ismerősöd vagy. És kérdezd meg h mit érez.
2010. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fájni fog egy darabig. Két módja van, hogy kiderüljön mi van. Egy: Te kezdeményezel. Kettő: és inkább ezt ted, szóval, hagyd, ne keresd. Ha érdekled majd keres... Ha semmi nem lesz érdemes elfelejteni. Lehet nem hieszed el, de elfogod:)
2010. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nézd... azok alapján, amit leírtál felesleges kérdés, hogy ő mit érez irántad. Tiszta sor. Már van neki más, tovább lépett rajtad (már ha egyáltalán valamikor is szeretett). És te egy ilyen fiú után sírsz? Egy ilyen fiúval akarsz együtt lenni? Tipikusan az a fajta, aki csajozik a barátnője mellett, mert mint mondtad, minden lánynak tetszeni akar. Igazából leírtad azokat, amiket ha figyelembe veszel, nem sírnál utána.
2010. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jajj te szegény.

Nem szeret.

Próbáld meg elfogadni.

Ha szeretne, nem egy másik lány nevét írta volna oda a közösségi lapon.

Próbálj minél kevesebbet gondolni rá...

2010. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Én nem szoktam őt keresni, csak valahogy mindig találkozunk és msn-en is ő írt nekem

De talán még szeret, mert msn-en meg kérdezte, hogy miért nem adok neki puszit soha. Miért akarná annyira, hogy adjak neki puszit ha már semmit sem érez? Az már régen volt amikor mondta, hogy szeret (márciusban). Azóta sokminden történt. Miért ne érezhetne még valamit?

Am nem akarok ál msn-t csinálni mert úgy ismerkedtem meg vele, hogy ál msn-re vettem fel és ha most megcsinálnám megint és magamról kérdezgetném szerintem feltűnne neki, de majd mondom osztálytársamnak, hogy nem túl feltűnően próbáljon kideríteni valamit.

2010. szept. 21. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:

szia, tudom hogy mit érzel... nekem is van ilyen helyzetem...

pontosan nem tudom meg mondani hogy mit csin...de remélem tudok valamit segíteni...:)

tudom ha valaki szerelmes nem igazán foglalkozik a sráccal hogy hogy viselkedik vele..., nem teljesen így értem de szerintem tudod mire gondolok..:)

sajnos mivel nem ismerem a srácot ezért nem tudom hogy hogy lehet ki hozni az igazat...:S, valószínű hogy a legjobb barátjának azért igazat mond.. de ezt is kétlem.. vannak fura emberek... ( bocs érte nem akarok senkit se le szólni semmi ilyesmi..:/ én sem vagyok 100 as de ezt szerintem ennyiből meg tudtad..xD )

elfeledni... nagyon nehéz lesz...(de ezt szerinem tapasztaltad... mindenki így van nem csak te én sem tok elfeledni... de szerencsére én nekem még van egy pinduri esélyem.. (Y) :S ) max úgy lehet hogy nem egy társat keresel egy újabb szerelmet hanem egy barátot aki melléd áll... ha baj van és szeret... és abból lehet több mint barátság... :) talán így el felejtheted... de ez megint arról szól hogy túl tudsz e lépni rajta... újabb barátokat szerezni..., ez max segít...:) kicsit új emberek új arcok... lelki "gyógyszerek"... :D


télleg nem tudom hogy mit csinálj... hogy szerezd meg a srácot... gondolkodok... de sajnos nincs sok megoldás...:/, ha gondold... privát e-mail en vagy itt ha kicsit többet mesélsz a srácról akkor szívesen segítek..., és akkor hátha valamit ki tudok találni...:)

ha nem akarod hogy segítsek az se baj...:), remélem akkor ennyivel valamit tudtam segíteni..:)


16/F

2010. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De rendes vagy :D Köszönöm szépen a válaszod. Nem gondoltam volna, hogy fiú lesz az aki a legnormálisabb választ adja, persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy a többieké nem volt jó.

Írok akkor privibe és remélem tudsz majd segíteni valamit.


Közben egyébként utánnanéztem a közösségi oldalon a dolgoknak és kiderült, hogy teljesen félreértettem az egészet. Nem ő tette ki a képet és nem ő írta ki a nevét szívvel, ő csak egy komit írt hogy jó a képe de valahogy úgy volt kint mintha ő csinálta volna. Szóval most kicsit nyugodtabb vagyok, de ez egyébként mindig így van nálam, hogy mindent félreértek és mindig mindenről a legrosszabbat gondolom aztán kétségbe esek és jön a sírás-szenvedés a legvégén pedig kiderül h a bolhából csináltam elefántot. xD

2010. szept. 21. 15:29
 8/12 anonim ***** válasza:
oks..:), küldtem üzit.. :D
2010. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
okés :D
2010. szept. 21. 19:16
 10/12 A kérdező kommentje:
jajj megint olyat láttam kiírva amitől majd meghalok úgy fák de lehet h megint csak félreértés lesz de úgy érzem h ez most az aminek látszik :(
2010. szept. 22. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!