Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van oka a lelkiism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van oka a lelkiismeret furdalásomnak?

Figyelt kérdés

A párommal az év elején költöztünk össze, négy műszakba dolgozik, s amikor haza jön, leül az msn elé, s egészen addig van ott, amíg álmos nem lesz.Amikor reggel együtt ébredünk, van egy kis 10 perces ölelgetés, amikor este felé van, s alváshoz készülünk, akkor is magához szorít, de csak 10 perc, de néha még annyi sem.Sok a stressz rajta.Sokat msn-ezik,amivel nem is volt semmi bajom, erre kiderült, hogy van egy lány, akit elöttem ismert meg, s a lány szó szerint flörtölt vele...pl: Szívesen bemászna az ágyába.A párom állítólag le akarta rázni, de akkor is megtalálta a módját a csaj, hogy írjon neki.Azt mondta, hogy elég ideje ismeri, értsem meg, hogy néha írkálnak.

Na jó, bele mentem, mondván, úgysem írkálnak már olyan sűrűn, igyekeztem szemet hunyni.MIvel az utóbbi időbe a chaten is írkál, ott is megismert pár lányt, beszélgettek, mondván, barátkozik.Erre tegnap rápillantottam, s észre vettem, hogy egy másik lány azt írta, hogy szívesen sztriptízelne neki.MEgkérdeztem tőle, hogy minden lány ki akar vele kezdeni?Erre kiderült, hogy a legtöbbjük igen.Tudni kell, a párom nem megy sehova, nagyon ritkán megy el itthonról, s akkor is tudom, hova megy.Azt mondta, hogy a chates lányokat meg akarja szivatni, majd egy találkára elhívja őket, ahova nem megy el, szórakozik rajtuk.

Tegnap csalódott voltam, megbántva éreztem magam.De tudom, hogy szeret, csak ez nagyon bántott, fájt.Én azt hittem, tényleg csak barátkozik, erre meg...El kéne néznem ezt neki?


2010. szept. 21. 08:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy 4 műszakban hogy lehet dolgozni? 2 és 3 műszakról már hallottam, de 4-ről még nem.
2010. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem a chat és az MSN a baj, én is sok időt töltök előttük egy-egy este.

A baj az, hogy kapcsolatban él veled, állítólag szeret, de ennek ellenére ilyen imbecilis debli szórakozásai vannak. Ez gáz, és szerintem valami nem jól van. Vagy hazudik, és nem csak szórakozik velük, vagy ha tényleg szórakozik velük, akkor valami nincs jól összerakva a fejében. Egy felnőtt ember egy normális kapcsolatban ennél jobb szórakozást estére nem tud kitalálni?!


Ne haragudj, ha keményen fogalmaztam, de én biztos hogy megőrülnék. Lelkiismeretfurdalásod ne legyen, ez nem a te hibád, neki kellene kezeltetnie magát, ha melletted felnőtt fejjel ez neki a buli.

Vagy van valami komoly baj (stressz, szorongás, valami), amin nem tud átmenni, vagy kamu az egész, hogy csak hülyíti a csajokat... nem tudom, de ilyen dilettáns módon élni és szórakozni felnőttként tuti nem jó jel. Ne haragudj meg, szeretnélek megnyugtatni, de szerintem tovább kell vizsgálódnod, mert valami nem kerek. Erre a stressz meg a nyomás sem ok.

Ha meg kiderül, hogy tényleg ilyen 15 éves szinten van, hogy ezzel szórakozik, akkor én nekifutásból hagynám ott, de persze az már nem rám tartozik.


25/L

2010. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A négy műszak a következőkből áll:

-amikor hajnalba elmegy, s délután 3 körül ér haza, ez a délelötti műszak

-Vana délutáni műszak,amikor 13 körül megy el, s este 23 körül ér haza-délutáni műszak

-Van, amikor este 20 körül megy el, s csak reggel jön haza,

-s van még egy, a reggeli műszak, amikor csak reggel megy el, s délután 6 körül jön haza.

Azért nem tud hamarabb jönni, mert utaznia kell a munkahelyére, vagy 20 km a távolság.MIvel egyik két nap így kell menni, a következő három nap pl éjszakás, utána négy nap délutános, így nincs olyan, hogy be tudna állni neki, amikor normálisan lehetne aludni.Ez miatt van olyan, amikor este felé jön haza, akkor nem olyan könnyen tud elaludni, s van, mikor éjfél tájba alszik el.Én igyekeztem ébren maradni,hogy egyáltalán láthassam.amikor reggel jön haza, akkor utána hamar el is alszik, s majd valamikor délután kell fel.

2010. szept. 21. 11:46
 14/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok a második komoly kapcsolata, de én vagyok az, akivel először költözött össze.

Nem tudom, hova tenni.Általában ha valami nem tetszik,pl amikor a volt párjával beszélgetett, akkor mikor sejtette, hogy zavar, akkor szépen leépítette, s így volt pár lánnyal is.

Látom, hogy szeret,ugyanis folyamatosan azt lesi, minek örülnék, próbál a kedvembe járni.Ha msn-ezik, akkor beszélgetünk, bár én már néha olyan hülyeségeket is mondok, csak figyeljen rám.Ő úgy van vele, hogy ő tud egyszerre több felé figyelni, csak hogy ha én beszégetni szeretnék, nem azt szeretném látni, ha fél szemmel a monitort figyeli.

Próbálok megértő lenni, ugyanis tényleg nem volt sok komoly kapcsolata, s mivel Észak-Magyarországon lakik, én az Alföldről költöztem ide...Nos, itt a lányok teljesen mások, mint én, azért is szeret, viszont, mivel több itteni lánnyal volt kapcsolata, s mindegyik megszivatta, megcsalta, vagy bármi ilyesmi, így szerintem csak azokból a lányokból tud kiidnulni, így talán ez miatt lehet ilyen.

2010. szept. 21. 11:53
 15/20 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem a tiéd, láthatóan egy aranyos, intelligens lány vagy akit a szeretet vezérel.

Ez nagyon derék dolog, maradj mindig is ilyen. Éppen ezért fáj, amit látok.

Mit gondolsz, te hanyadik helyet töltöd be az Ő életében? Mit gondolsz, miért pont egy olyan tevékenységbe menekül, amiben te semmilyen formában nem veszel részt?

Elég neked a napi 10-10 perc szeretet amit ettől az embertől kapsz?

2010. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Annak idején állandóan hülyültünk, meg minden, de mostanába nem tudom.Nekem nem elég 10 perces szeretet, én tovább ölelgetném, de őneki ez terhes lenne.Sajnos a szülei elég szigorúan nevelték, mindig maga volt, egyedül, magányos.MOst vagyok én, s szerintem nem tudja, hogy mit kellene csinálni.Régebben az is zavarta, ha együtt aludtunk, de ma már hiányzok neki, ha alszik, s nem vagyok a közelébe.Próbálok alkalmazkodni, megértő lenni, ő is próbál alkalmazkodni, megértő, de ezzel kapcsolatba valahogy nem tudott megérteni, hogy engem miért zavar, mondván, ő nem csalna meg, ő csak hülyül.

Reggel eszembe jutott, hogy pár nappal ezelött mesélt egy ismerőséről, aki szivatja a lányokat, majd egy találkát beszélnek meg, s majd ő átrázza őket, míg a lány vár.A lány megérdemli, ugyanis eléggé könnyű vérű lány, nem normális lányokról van szó.

2010. szept. 21. 12:56
 17/20 A kérdező kommentje:

KEdves Amon.Nem tudom hanyadik vagyok az ő életébe, de tudom, hogy sajnos a munkája az első.:S

Nem tudom, hogy utána én jövök e vagy az msn-es ismerősök.Csak remélni tudom, hogy én.

2010. szept. 21. 12:58
 18/20 anonim ***** válasza:

A műszakos kérdező vagyok:)

Hát, ez a sok műszak nem segíti a kapcsolatotokat. De azt hiszem sok pali álmodozik ilyen nőről, aki így áll egy kapcsolathoz, mint te, úgyhogy szerintem igazán büszke lehetsz magadra. Még több ilyet. Csak azt sajnálom, hogy nem értékeli ezt a párod, és inkább óvódásokkal msn-ezik, és úgy viselkedik, mint egy 13 éves.

2010. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

De azt ugye tudod, hogy neked kellene lenni az elsőnek?

Azt is ugye, hogy az élet nem arról szól, hogy csak mi alkalmazkodunk a többi emberhez?

Olvasd vissza kérlek a korábbi hozzászólásaid, és számold meg, mennyi minden nem úgy történik, ahogyan te ezt szeretnéd...

Gondolkodj el ezen.

Jogod van a boldogsághoz, ne feledd.

2010. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kedves Amon, kedves vagy.Tudom, nekem kellene elsőnek lennie, csak sajnos az a hülye munkahely, mert arra én sem tudok mit mondani.Az a munkahely,ahol dolgozik megkövetelik az ember feletti munkát.Tudom, nem használ a kapcsolatunknak, viszont a párom annak idején ide is nagy nehezen tudott elhelyezkedni, mert sok helyhez túlképzett, s erre felé nagy a protekció, sajnos.Mivel jelentős hitel van a nyakán, a ház miatt, részben az én hibám, mert ha én nem lennék, olcsób házat nézett volna, de bár így is olcsót vett, de takarosabbat.MOSt itthon van, nem msn-ezik..:D
2010. szept. 21. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!