Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van oka a lelkiism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van oka a lelkiismeret furdalásomnak?

Figyelt kérdés

A párommal az év elején költöztünk össze, négy műszakba dolgozik, s amikor haza jön, leül az msn elé, s egészen addig van ott, amíg álmos nem lesz.Amikor reggel együtt ébredünk, van egy kis 10 perces ölelgetés, amikor este felé van, s alváshoz készülünk, akkor is magához szorít, de csak 10 perc, de néha még annyi sem.Sok a stressz rajta.Sokat msn-ezik,amivel nem is volt semmi bajom, erre kiderült, hogy van egy lány, akit elöttem ismert meg, s a lány szó szerint flörtölt vele...pl: Szívesen bemászna az ágyába.A párom állítólag le akarta rázni, de akkor is megtalálta a módját a csaj, hogy írjon neki.Azt mondta, hogy elég ideje ismeri, értsem meg, hogy néha írkálnak.

Na jó, bele mentem, mondván, úgysem írkálnak már olyan sűrűn, igyekeztem szemet hunyni.MIvel az utóbbi időbe a chaten is írkál, ott is megismert pár lányt, beszélgettek, mondván, barátkozik.Erre tegnap rápillantottam, s észre vettem, hogy egy másik lány azt írta, hogy szívesen sztriptízelne neki.MEgkérdeztem tőle, hogy minden lány ki akar vele kezdeni?Erre kiderült, hogy a legtöbbjük igen.Tudni kell, a párom nem megy sehova, nagyon ritkán megy el itthonról, s akkor is tudom, hova megy.Azt mondta, hogy a chates lányokat meg akarja szivatni, majd egy találkára elhívja őket, ahova nem megy el, szórakozik rajtuk.

Tegnap csalódott voltam, megbántva éreztem magam.De tudom, hogy szeret, csak ez nagyon bántott, fájt.Én azt hittem, tényleg csak barátkozik, erre meg...El kéne néznem ezt neki?


2010. szept. 21. 08:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Te tényleg összeköltöztél evvel az idiótával?
2010. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Amikor megismertem, akkor nem tudtam ezeket.Tudod, távolsági kapcsolat, sokat beszéltünk, msn-en is.Régen sokat bulizott, de amióta én vagyok, azóta nem jár el bulizni, s ő szerinte el kéne néznem, hogy olyan sokat msn-ezik.

Tegnap próbáltam vele beszélni, mert látta, hogy rosszul esik, remegek, erre elkezdtünk beszélgetni, de mivel azzal takarta magát, hogy nem csalt meg, nem csalna meg, meg ez csak kikapcsolódás, hogy ne járjon a fejembe ilyenek.

Nekem nincs okom a féltékenységre...Annak idején, amikor beszélgetni szerettem volna kettőnkről, akkor azt mondta, hogy panaszkodok.

Pedig régen megbeszéltük, hogy őszinték leszünk.

AZt mondta, hogy nem msn-ezik, hogy ne legyek féltékeny.

De nekem nem az msn-nel van a gondom, hanem, hogy sokat msn-ezik, illetve ilyen stílusú lánykákkal írkál, s gőzöm sincs, hogy miket.

2010. szept. 21. 08:21
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg csak chat-en beszél velük addig nincs baj, hisz neked is azt mondta nem veszi őket komolyan, de megérthetné, hogy téged ez sért és bánt... én biztos nem fogadnám el, ha ezt csinálná
2010. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, hogy ilyesmiket írkál chaten és MSNen! Inkább foglalkozna veled.

Izgalomra vágyik? Te nem adod meg neki? Tudod, kik írkálnak chatre? 15 éves kis p öcsök és p icsák!

Feltételezem, ő már nem ebbe a kategóriába tartozik, ha a kort nézzük, mert együtt éltek majd' 1 éve!

A lelkiismeret furdalást nem értem amúgy, neked miért lenne?!

2010. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

úgy értettem a lelkiismeret furdalást, hogy azért tényleg itt van velem, nem megy sehova sem.

De nem mondtam neki, hogy ne menjen sehova sem, gondolok itt a barátaira.Már gondoltam arra is, hogy csak én fújom fel.MOndtam neki, hogy nem zavarna, ha értelmes lányokkal beszélgetne, nem ilyen lányokkal, bár mondtam neki olyat is, hogy félnék, ha megismerne egy aranyos lányt, s elcsavarná a fejét.Eddig azt hittem,hogy csak a chaten csak beszélget, pl kibeszélik, milyen napuk volt, meg ilyenek, erre meg kiderül, hogy mégsem.

26 évesek vagyunk mindketten

2010. szept. 21. 08:37
 6/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:30


Amikor mondta, hogy chaten beszélget, akkor nem zavart, mert tudtam, s tényleg azt hittem, hogy nem ilyen témákba.

Erre kiderül ez.Bár azt mondta, hogy egyik sem közeli, de nem tudom, hogy ez mennyire kellene, hogy megnyugtasson.

2010. szept. 21. 08:38
 7/20 anonim ***** válasza:
Én nem nézném el neki, ha már összeköltöztetek, miért van még mindig szüksége msn-re és chat-re? Te nem vagy neki elég? Nem az volt a legfőbb vágya, hogy veled legyen? Nem értem miért van még mindig erre szüksége melletted. Én nem lennék ilyen megértő mint te..
2010. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy ő többet szeretne foglalkozni velem, nem szeretne elhanyagolni, de meg kell, hogy értsem, hogy sok a stressz a munkahelyén, itthon.A szüleivel lakunk, a legtöbb gondot az apukája csinálja.

A munkahely mellett még iskolába is jár.Azt mondta, hogy ő sosem volt olyan, hogy fél órán keresztül ölelgessen valakit.Ő mindent megtesz hogy együtt legyünk, vett egy kis házat, amit jelenleg felújítás alatt van, s ez miatt nagyon sok pénz megy el arra is, de együtt szeretne lenni velem kettesbe.

Tudom, hogy a pasiknak szabad teret kell adni, de mégis, nem tudom mennyire kell szabad teret adni, végülis msn, chat, mi baj származhat belöle...De egyfelöl meg örlődök.Nem értem.

NEkem ez tabu lett volna, nekem még eszembe sem jutott volna ilyen, neki meg...Vajon még mi nem lehet tabu neki?

2010. szept. 21. 08:58
 9/20 anonim ***** válasza:
Mar tuti kiverte joparnak kamba. Dobd a parasztot, ez nem kapcsolat.
2010. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Ha haza ér egyből msn, te meg le vagy ejtve? Mi az, h a túl sok stressz? Pihenje ki veled a munka fáradalmait. Szerintem nem normális, h inkább msnezik meg chatel mint, hogy veled legyen.
2010. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!