Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert n vagyok mar nki jo? H...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert n vagyok mar nki jo? H kapjam vissza?

Figyelt kérdés
ez 1 nagyon hosszu tortenet... Lenyeg h miota megvagyunk ismerjuk egymast... Jartunk 1 evet es talalt maganak valaki mast... majdnem 1 eve vannak egyut mi meg maradtunk legjobb baratok... Probaltam oan lenni mint a mostani baratja ( es sikerult) de ugy se kaptam vissza... Mostmar n tom mit tegyek elfelejteni n tom... H kapjam vissza? Azt mondja h jobb volt ugy amien regen voltam... Kerlek otleteket adjatok... 17 evesek vagyunk...
2010. szept. 20. 10:31
 1/9 Holdtündér ***** válasza:
58%

Miért nem vagy iskolában?


Egyébként szerintem esélytelen. Neki csak egy barát vagy, ha eddig hiába kapálóztál, akkor úgyis mindegy, hagyd a francba.

2010. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Holdtündér: Te mindenkitől megkérded mé nincs iskolába ?Ha tőlem is kérdeznéd, nekem a torkom van begyulladva...
2010. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én meg egyetemista vagyok és nincs most órám
2010. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
suliba vok... Telorol... Kerlek a kerdesre valaszoljatok...
2010. szept. 20. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:
a felét sem értem mi a kinod..de hagyd a francba álj tovább keress mást.
2010. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod hol a baj? Itt: "Probaltam oan lenni mint a mostani baratja"


Ne játsszd meg magad! Pincsikutya vagy. Megjátszod magad, különböző álarcokat teszel fel és futsz a csaj után. Lépj tovább!

2010. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és Holdtündérnek igaza van. Suliba kell járni. Az én időmben még nem voltak ilyen telefonok, amikkel lehetett netezni. Nem is vagyok kőbunkó. Ellentétben a mai fiatalokkal (tinik és fiatal felnőttek). Kivétel szinte nincs is.


Kérdező, most olvasd vissza magad. Elég igénytelenre sikerült. Tanulj, de ne az ötös legyen a szemed előtt, hanem a tudás. Ne tudj többet, mint amennyit elbírsz, de azt jól tudd!

2010. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hiszen szegény éppen tanulni akar, ti meg lebunkózzátok.

Csúnya bácsik és nénik vagytok.


Nemhogy segitenétek az ifjú generációt, ők fogják megkeresni a nyugdíjatokat. Jó lesz ha felkészültök az éhezésre.

2010. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkro remélem azért írtál ilyen értelmetlenűl meg tele hue rövidítésekkel, mert telóról írtál!

Bosszantó!

A kérdésedre a válasz,majmot ne csinálj magadból, mert mindenkiből csak egy van, ha nekiáll az ember valakit utánozni, egyáltalán nem biztos hogy neki jól fog állni!

Szerintem nem tudom mit kéne tenned, talán hagyni a fenébe!

2010. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!