Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kapjam vissza, mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kapjam vissza, mégis mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit körülbelül két éve ismerek. Nagyon kedveltem már ez elejétől fogva, de csak barátként tekintettem rá. Rengeteget találkoztunk, szerettem/szeretek vele lenni. Egy idő után ő már többet érzett, mint barátság. Megkérdezte akarok-e a barátnője lenni. Én nemet mondtam, kétségbe voltam esve, féltem, hogy tönkreteszem a barátságunkat. Nagyon fájt látni, ahogy szenved, amiért nemet mondtam neki. Aztán gondoltam, miért is ne, egy próbát megér, összejöttünk. Két hét után rájöttem, hogy ez így nem fog működni, nem éreztem azt amit kellett volna. Jó, tudom, két hét nem nagy idő, de ott azért már elég nagy gáz volt. Nem hiányzott, mindig toltam a talikat...stb. Tehát nem működött a dolog. Kidobtam..fél évig nem is beszéltünk, aztán újra felbukkant. Teljesen megváltozott, de már nem is érdeklődik irántam. Nekem viszont szükségem lenne rá..nagyon sok nehéz időszakon segített már át és most úgy érzem, hogy szívesen újrakezdeném vele. Mit mondjak neki? Nem akarom többször elveszíteni...hogy szerezzem vissza..kérlek segítsetek!!! ti mit csinálnátok a helyemben?? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 17. 23:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Előszőr is: barátként vagy szeretőként akarod visszakapni ?
2011. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
elsősorban barátként, de most már el tudnék képzelni vele egy komolyabb kapcsolatot is.
2011. jún. 17. 23:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt így ahogy van mondd el neki is. Ő is biztosan őszinte lesz veled. Nyilván távolságtartó most, hiszen már egyszer elküldted, és nem kértél belőle. Gondold előbb végig hogy valóban szükséged van e rá, és nem csak lelki segélyt látsz benne? Ne haragudj hogy így fogalmazok, de ha ismét kiderül hogy nem tudod őt úgy szeretni ahogy ő azt igényelné, akkor végleg elveszíted, és ne csodálkozz rajta.+ő duplán fog sérülni ezúttal. Remélem jó döntést hozol.
2011. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen kellemetlen élmény után ő nem akar majd veled kezdeni.

Büszkék vagyunk ,és ha valaki a lelkünkbe gázol, az nem jár jól.


Nem ismerem a pasit, de ha a fejével kéne gondolkodnom, ilyesmi reakciókat tudnék elképzelni:

- Még mit nem. Gondolkoztál volna korábban.

- Persze! :) - Majd hidegvérrel végigcsinálja veled azt, amit te is vele.


Lehet, hogy te nem így élted meg, de neki szörnyű lehetett az, amit tettél. Hiába nem szántad annak, kegyetlen játéknak is megélhette. Rendkívül dühös lehet rád... Bár ki tudja, lehet mindent kiölt magából...



Sajnos megint azt látom beigazolódni, hogy férfi és nőközt nincsen barátság. Mert ez a vége.

2011. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. Most nincs kapcsolatod? Nem tudhatom biztosra és ezért kérdezem. Egyébként ha válaszolsz segítek.:)
2011. jún. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam a történetből, hogy pár héttel ezelőtt felhívott, hogy találkozzunk. Akkor sajnos nemet kellett mondanom, mert nem tartózkodtam otthon. Azóta nagyon keveset beszéltünk. Van egy közös ismerősünk, akinek azt mondta, hogy még mindig kedvel, csak nincs velem közös témája, ezért inkább nem keresi a társaságomat. Én viszont tudom, hogy ennél butább indokot nem is tudott volna kitalálni. Mindig is egy húron pendültünk, az érdeklődésünk szinte megegyezik. Még a semmiről is tudunk akár órákig beszélni. Nem értem, mit akar ezzel a dumával elérni..
2011. jún. 18. 00:26
 7/11 A kérdező kommentje:
jelenleg nincs kapcsolatom. nem is tudok másra gondolni csak Rá.
2011. jún. 18. 00:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, még mindig tartom, amit korábban is mondtam. Ekkora pofonok után nem lenne normális, ha meg tudna bízni benned. Én nem tudnék.


Persze lehet nagyon szeret, és ezért képes mindent sutba vágni. Csak ne éljél vele megint vissza, mert egy életre tönkre teszed. És akkor harmadszorra nem tud majd támogatni, ha szükséged lesz rá.


Másrészt: Ez a fiú nem a barátod akar lenni, és ezt te is tudod. Az "el tudnék vele képzelni egy kapcsolatot" duma pedig, amit írtál édes kevés. Ha így belemész egy kapcsolatba, az kiváló receptje a katasztrófának. Mint barát nagyon kényelmes, imádod hogy meghallgat, de hogy ő legyen gyermekeid apja, azt szerintem nem tudod elképzelni.

Ha így van, akkor pedig az lenne fair, és tisztességes, ha nem gyötörnéd tovább....


Bár ki tudja, nem ismerlek titeket.

2011. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem a párkapcsolatos dolgot, mert barátnőm is a te cipődben jár. Ugyanígy 2 éve ismer meg így 1 hete találkoztak. Ők is egy húron pendülnek stb. Szóval bízok benned és segítek. Szerintem menj oda, hogy szia miújság? röviden vedd fel vele a kapcsolatot. Aztán mondhatsz ilyet, hogy úgy megváltoztatnék dolgokat. Rákérdezd mit pl.? Mondhatod, hogy kettőnket is. Tudom miről beszélek, velem is ezt csinálja most egy csaj. Akivel szakítottam, mert flegma volt és most pedig vissza akar jönni. Szóval ezt. Sok szerencsét.
2011. jún. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen, sokat segítettél!:)
2011. jún. 18. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!