Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit nagyon szeretek. De mit csináljak hogy vissza kapjam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú több mint 1.5 évig voltunk együtt. és az utolsó napogban kiderült hogy van egy másik barátnője. és.. 3 hónap után elmentem meg látogatni... és elkezdett nekem sírni hogy mennyire szeret. és hogy nem akart megbántani.. utánna volt minden más le is feküdtünk... 3 hét után megint eljöttem folyton ölelget de tagadja hogy szeret. és akkor is lefeküdtünk.. folyton öleglet meg puszilgat meg mondja hogy aranyos vagyok meg minden pont úgy viselkedik mint mikor jártunk. szerintetek hogy szerezhetem vissza? mit csináljak hogy vissza kapjam? eszméletlenűl szeretem..
2011. aug. 26. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
ez a gyerek őrült. mindig mást mondd. de ha vissza akarod szerezni, akkor rabold el. aztán öld is meg.
2011. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne keresd most egy ideig, mond meg neki, hogy ez így nem megy, nem állapot, döntse el mit akar. Ha szeret téged, és megkomolyodik, minden rendben lesz.
2011. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!