Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Tulérzelgős vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Tulérzelgős vagyok?

Figyelt kérdés
valakivel lefekszek, utána érzelmek maradnak bennem..és nemtudom.. de nemtudom csk ugy h utána elfelejtem ahogy a férfiak..:S és nem k*rvázni.. csak annyira rossz utána.. 18/L
2010. szept. 19. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
50 pasi után már nem leszel.Megszokod.
2010. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális ember- szindróma.
2010. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de mást nem tudok mondani, aki csak úgy lefekszik akárkivel az nem lehet túl érzelgős.

Miért kell lefeküdni ha utána rossz? Keress magadnak pasit, nem hinném hogy 18 évesen belehalnál hogy nem d*ghatsz mindig. Ha mégis muszáj akkor utána ne sírjál.

2010. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
:-S Aha, úgy ahogy mondod. Több szex, kevesebb duma! Menni fog ez neked! Ne add fel! És próbálj jobban összpontosítani az orgazmusra, akkor talán neked sem lesz rossz utána.
2010. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
R*banc.
2010. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!