Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megteszi?

Figyelt kérdés
ha pasim azt mondja nekem hogy megkéri a kezem!!Ö 18 éves én peddig 17.Azt mondja nagyon szeret és ezt érem is és én is nagyon szeretem öt!Már lassan egy éves vagyunk együttSzerintetek komolyan gondolja??
2010. szept. 19. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy komolyan gondolja e de ha ezen jár az eszed akkor biztos nagyon szereted , voltam én is ilyen levesben hogy ezt mondtam és akkor komolyan gondoltam , de történt ez az és annyi.

Most nem részletezem de ahogy mar kezdet megszokni és mar azt is mondtam neki hogy elveszem , fejebe szált a dicsőség és hanyagolt ami aztán szakításhoz vezettet.

Nem jó ilyesmit mondani csak ha mar a gyűrű ott van a kezedben. 20/F

2010. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha eljuttok az adott pillanatig, akkor meg fogja. De szvsz ez nem a következő hetekben várható.

Kivételek mindig vannak.

2010. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 év után még nem kéne..de ezt igy nem lehet megmondani hogy megfogja-e,ismerni kéne hozzá hogy milyen.reménykedj benne hogy nem teszi,mer ilyen korán nem túl jó ötlet
2010. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 5 év után nem mondok ilyet, nem,hogy 1 után!!!

De a barátod tudja!!!

21/f

2010. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindegyik barátom megkérte a kezemet és mindegyiknek szakítás lett a vége. Pedig hosszú, több éves kapcsolatok voltak. "Gyerekek" voltunk még ilyenekhez. Aranyosak vagytok, kívánom, hogy úgy alakuljon az életetek ahogy szeretnétek de nem nagy az esélye, hogy egy diákszerelemből tartós házasság lesz. Persze nem kizárt, de én nem nagy esélyt látok rá. Ettől függetlenül a legjobbakat kívánom.
2010. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!