Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szülinapi ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szülinapi ajándéknak megteszi? Nem túl sok? Melyik legyen?

Figyelt kérdés

A barátomnak holnap lesz a szülinapja.Este jön hozzánk.Arra gondoltam,hogy kibilincselem és bekötöm a szemét,majd mézet vagy tejszínhabot teszek a testére,oda alulra is...és lenyalom,kényeztetem,ahogy csak tudom utána pedig behozom egy szál sütőkötényben a tortát,amit sütöttem neki. :D


Amúgy még szűz a drágám,szóval arra is gondoltam,hogy "én leszek az ajándék" és most lesz az első,csak nem tudom,hogy akarja-e.De biztos.Aj!Nem tudok mi legyen! :)


2010. nov. 2. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már kibilincseled korbácsold is meg (Y) Amúgy egy szűz fiúnak talán sok elsőre...
2010. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok(k) lenne ez neki, ha szűz, eléggé fog izgulni amúgy is, a sok egyéb kontrollálhatatlan tényező nélkül is. Szerintem semmiképp se kösd be a szemét, ha mégis a durva verziót választod, amit vázoltál.
2010. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első alkalommal a barátnőm szeme volt bekötve,ő már nem volt szűz én meg így nem éreztem magam zavarban :D
2010. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor valami más ötlet?Segítsetek fiúk! :/ :)
2010. nov. 3. 00:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tökre örülnék ha valaki befizetne egy tengeri kajak túrára.De én én vagyok,a barátod meg ő,te ismered...
2010. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem meg figyeld a reakcióit, ha tovább menne a játékban nyugodtan kezdjetek bele a sexbe...ez sztem úgy is pettingbe fog torkolni....ha bírja és kívánja, netán ő maga akarja, akkor mindent bele...:D
2010. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gondold át! Ha nem érzi még megfelelőnek az időt, akkor ebből az ajándékból nem lesz semmi. Szerintem egy finom vacsi is beválik amit te főzöl
2010. nov. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!