Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetem a bnőmet, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem a bnőmet, hogy ne találkozzon azzal a sráccal? ÉS ha mégis megteszi? 22F

Figyelt kérdés

Párom 18 éves, alapetően érett gondolkodású. 2 hónapja vagyunk együtt, és nagy a szerelem, ezt érezzük is. És most megkereste egy srác (aki mégcsak nem is az exe, nem kommunikáltak fél éve, de anno a bnpm plátóian belé volt szerelmes, csók volt köztük, de a srác felültette) hogy találkozzanak, dumáljanak.


Nekem ez nagyon szúrja a szemem. A bnőmet ismerve navságból és jóindulatból mondott igent a talire (ő egyszerűen nem akar megbántani senkit) a srác viszon gondolom hogy miért kereste meg ilyen hírtelen, és tudja is hogy együtt vagyunk, az az unfair dolog.


A párom tuti elmondja, vagy kikéri a véleményem. Megkérhetem arra, hogy ne menjen el, vagy csak mondjam azt neki, hogy azt csinál amit akar, viszont sztem helytelen dolog ez, és nagyon zavar, és nem szeretném ha találkozna vele.


Van jogom ezt így megmondani neki? Ez nem olyan mintha én "írányítanám"?


2010. nov. 8. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
ha megkerdi a velemenyed,akkor nyugodtan elmondthatod,az nem iranyitas
2010. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 komasa ***** válasza:

Az a jó egy kapcsolatban, ha meg tudtok beszélni mindent. Az a legjobb, ha beszélsz vele erről a dologról és elmondod, hogy ez zavar téged, és, hogy szerinted mit akarhat a srác.

Amúgy az a szitu, hogy akit átpattintottak a palánkon, annak nagyon jól esik, ha az aki átverte nyomulgat egy kicsit utána... Lehet, hogy csak a hiúsága miatt foglalkozik a dologgal és nem azért, mert akar a sráctól valamit.

2010. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem ne engedd h találkozzanak mond h nem mehet és kész nelégy papucs mert akk azthiszi h lese szarod, elengeded más fiúkkal. Gondolj bele ha te akarnál találkozni más csajjal és bnőd simán elengedne.. Vagy... mond azt h jolvan megbízom benned találkozzatok csak így aztlátja bízol benne amiért nemfog rosszat csinálni, de fura h nem koptatta le. Ne engedd az a jobb:D
2010. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13.09 --> 21/f voltam
2010. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd szeret téged, nem fog csak úgy beleomlani egy másik pasas karjaiba, aki egyszer már felültette. Ha le akarod beszélni a taliról, azzal csak azt fogja érezni, hogy korlátozod. És még ha le is mond a taliról, mert nem akar megbántani, csak ott marad benne a tüske, hogy miattad nem találkozhatott egykori plátói szerelmével.


Ha elfogadod a tanácsomat, nyugodtan mondd el a barátnődnek, hogy téged ez a dolog zavar, de mindenképp hagyd rá a döntést. Ha magától úgy dönt, hogy mégsem megy el, jó. Ha meg elmegy a találkozóra, még arra is rájöhet, hogy plátói szerelem ide vagy oda, a "felültetős" srác a közeledbe sem jön. Neked meg külön hálás lesz, hogy nem akartad láncra kötni, és bíztál benne.


N31

2010. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki!De nem parancsba add, hanem kérésenek:ĐAztán ha nagyon akar menni, akkor hagyd neki!Ha szeret nem lép félre!:D
2010. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális párkapcsolatban a lány nem találkozgat másik fiúval.
2010. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ezaz. Mert nem is srác haverról, barátról van szó akit évek óta nem látott. Hiszen fél éve le se szarta a srác.


Ha a kérésem ellenére belemegy, nos ezért haragudhatok rá?

2010. nov. 8. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Haragudhatsz. Csak pont ellenkező hatást fogsz elérni vele, mint amit szeretnél. Senki nem szereti ugyanis, ha manipulálják, vagy elő akarják írni, mit csináljon.
2010. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!