Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek? :S

Figyelt kérdés
van egy fiú akit imádok, szinte a legjobb barátom, és az hogy csak barátság van köztünk, csak rajtam múlik. Igazából hezitálok a dolgon, mert nála jobb embert magam mellett nem nagyon tudok elképzelni, viszont nem az a tipikus álompasi külsőre:S, nem vonzódom hozzá igazán:S.Félek talán mégis Ő az akit keresek,és elszalasztom így:S 17/lány
2010. szept. 19. 16:38
 1/6 JW ***** válasza:
Egy próbát megér, aztán ha nem jön össze, van még időd bőven. :)
2010. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igy van egy próbát megér:)
2010. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...viszont tönkreteheti a barátságotokat.
2010. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor nem a külsője számít
2010. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódsz hozzá, nincs értelme egy kapcsolatnak.
2010. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. Ha külsőleg nem vonzódsz hozzá, akkor abból sosem lesz szerelem. Volt hogy én is jártam egy olyan sráccal, aki annyira nem tetszett, de annyira jókat tudtunk beszélgetni, és jó volt hogy mellettem van, de ez az érzés csak barátság maradt, szegény srác meg eléggé belémszeretett, és rossz volt neki hogy szakítottam. Habár csak 2 hónapig tartott, ígyis megbántottam. Nem mondom hogy esélytelen a dolog, de nálam ez nem jött össze, úgyhogy azóta tudom, hogy ha első pillanatban nincs meg a vonzalom, akkor abból már nemigen lesz semmi. 22l
2010. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!