Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem reagál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem reagál semmire sem?

Figyelt kérdés

Nem beszéltem a barátommal négy napja, pedig nem vesztünk össze meg semmi, legalábbis szerintem. Írtam neki üzenetet, amit el is olvasott, mégsem válaszolt rá :S

Msn-re sem jelentkezik be, nem értem, talán nem fontos neki hogy beszéljen velem? pedig most egy ideig két különböző városban tartozkodunk. szerintetek mi az oka hogy nem ír?


2010. szept. 18. 23:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem részéről vége..de lehetnek kivételek:D
2010. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom egy kapcsolatban mindkét félnek tenni kellene a másikért,mert ha ez nem igy van,akkor már az nem is kapcsolat..TAPASZTALAT
2010. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"CSALÓDNUNK KELL SZÁZSZOR-EZERSZER,MIG BOLDOGUNK LESZÜNK EGGYETLENEGYSZER"
2010. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*/_/-/_/-/_/*Csúnya vagy*/_/-/_/-/_/*
2010. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én el sem tudom képzelni hogy a párom 4 napig ne jelentkezzen. Minden nap szoktunk beszélgetni, ha már 1 nap nem beszélnénk, akkor is aggódnék. Szerintem ez a pasi tojik rád, már ne haragudj. Szerintem hagyd a francba, mert ez nem kapcsolat.
2010. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!