Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem reagál már semmire. Hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem reagál már semmire. Hát most mit csináljak?

Figyelt kérdés

miattam már bújkál a lány, de így nem lesz semmi sem jobb, mert hát szeretem, és nagyon hiányzik..

úgysem fogok leállni, szóval ezzel csak neki rosszabb...

miért nem reagál? úgyis szeretni fogom, és úgyis ő a legfontosabb, szóval alószínleg nem adom fel, de akkor mire jó ez neki?

miért "bánt"? nem a szerelmére vágyom, hanem a lényére, személyiségére, testére, jelenleg nem megszerezni akarom, csak egyáltalán magam mellett érezni.

ez olyan nagy kérés?? (jól kijövünk)


2010. jún. 30. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Bottal ütnélek. Hagyd már békén szerencsétlent, ha egyszer nem akar semmit!
2010. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ha bottal ütnél, bottal ütnék a nyomod.
2010. jún. 30. 20:46
 3/23 anonim ***** válasza:
Csökönyös szamár vagy, az a te bajod. Nem értem miért csinálsz magadból bolondot... Ha nem kellesz a lánynak, akkor kár a gőzért sajnos. Nézelődj másfelé.
2010. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
volt idő, amikor kellettem neki... most miért nem? :S
2010. jún. 30. 20:48
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát az akkor volt, a most meg most van. Én is kellettem anno pár embernek, sőt nagyon szerettek is, mostmár egyiket sem érdeklem. Hoppá!
2010. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
úristen kivagy te?:D nagyon bölcsnek akarod magad bemutatni, olyan vagy mint az egyik osztálytársam, de közben meg fingod nincs az életröl, ha még erre se tudsz mit kitalálni. Szerintem nem bújkál miattad, csak te előled bújkál, különben meg ha nem tetszel neki, akkor hagyd, van más lány is ...
2010. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
wtf? utolsó, te nagyon kilehetsz.
2010. jún. 30. 20:50
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit békén. Érezze úgy hogy már nem akarsz tőle semmit, és akkor bátrabban fog veled lenni, nem fog előled bújkálni, mert azt hiszi beletörődtél. Szóval szerintem színészkedj egy kicsit, akkor biztosan többet lehettek együtt, te pedig ezt szeretnéd, nem? :)
2010. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nagyjából igen.
2010. jún. 30. 20:53
 10/23 anonim ***** válasza:
öhm miaz h kivagyok?:D alapból mi eza szöveg, mikor elösször olvastam meg sem értettem, valami körítést adhattál volna neki, pl azzal kezdhetted volna, hogy tetszik egy lány, de asszem én nem tetszem neki :S vagy valami ilyesmi. másrészt meg miaz h ha bottal ütbék, bottal üthetnék a nyomod?:D szal ha jólveszem le, akkor megver téged bottal, aztán meg elmenekül??:O érdekes :P nah várom a válaszod ;)
2010. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!