Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem reagál már semmire. Hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem reagál már semmire. Hát most mit csináljak?

Figyelt kérdés

miattam már bújkál a lány, de így nem lesz semmi sem jobb, mert hát szeretem, és nagyon hiányzik..

úgysem fogok leállni, szóval ezzel csak neki rosszabb...

miért nem reagál? úgyis szeretni fogom, és úgyis ő a legfontosabb, szóval alószínleg nem adom fel, de akkor mire jó ez neki?

miért "bánt"? nem a szerelmére vágyom, hanem a lényére, személyiségére, testére, jelenleg nem megszerezni akarom, csak egyáltalán magam mellett érezni.

ez olyan nagy kérés?? (jól kijövünk)


2010. jún. 30. 20:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

úgysem fogok leállni, szóval ezzel csak neki rosszabb...


Nagyon tévedsz, neked lesz rosszabb. Idővel majd magad is rájössz, miért, és akkor biztos visszajössz ide és felteszel egy másik kérdést, olyasmit, hogy "30 éves vagyok, vágyom egy komoly párkapcsolatra, de nem érdeklem a lányokat, miért van ez? Lehet, hogy lett volna lehetőségem találni egy barátnőt, de nem vettem észre, mert csökönyös voltam és olyan szekér után futottam, amiről tudtam, hogy nem vesz fel?"

2010. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi történt, de úgy gondolom jobb lenne ha kicsit pihentetnéd a dolgod. Van amikor fel kell fogni hogy a másik fél nem akar, és ha igazán szereted becsületben tartod az ő akaratát és nem zaklatod. Ezzel a magad helyzetén is rontassz, hiszen ha még van is egy halvány árnyalatnyi esélyed nála, hogy egyszer valamikor úgy nézzen rád ahogy szeretnéd, azt ezzel a viselkedéssel eljtszod. HAgy fel a keresésével, hagyj eltelni egy pár hetet, majd hívd fel higgattan és kérd meg hogy elgyetek barátok. Ha látja hogy nem zaklatod talán belemegy hogy néha együtt legyetek, és mellette lehess. De most mindenképpen szakadj le róla, mert megfertőzöd vele, és azt fogod elérni hogy utálni fog.
2010. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
de fáradt vagyok már, muszáj lenne megoldást találni erre, nap legalább 10 óráján ezen kattog az agyam...
2010. jún. 30. 21:03
 14/23 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz, mit mondjunk? Értelmes ember csak azt tudja erre tanácsolni, amit itt már többen is megtettek, hogy hagyd békén, mondj le róla, de mivel annyira makacs vagy, hogy ezt nem teszed, menthetetlen vagy, oldd meg magadnak...
2010. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
szeretnék középutat találni a hardcore nyomulás között meg aközött, hogy elfelejtsem.
2010. jún. 30. 21:07
 16/23 anonim ***** válasza:
A te bajod, hogy elfáradtál, nem ő mondta, hogy üldözd.
2010. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
olyan szavakat tudsz használni h csak lesek xD hány éves vagy?
2010. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
jajj, 83as, hát... nem válaszoltam az előzőre. miért ne lenne fingom az életről? hát ilyen most a stílusom, álomkóros vagyok. na, de ki vele, te hány éves vagy? lehet valami kis 12 éves vagyok ráncos herezacsival.
2010. jún. 30. 21:21
 19/23 anonim ***** válasza:
Én voltam már olyan helyzetben, mint ez a lány, tudom, milyen érzés, ha rád van akaszkodva valaki, akit nem szeretsz. És elhiheted nekem, nem fogsz összejönni vele. Nem fog attól megszeretni, hogy rá erőlteted magad. Hagyd békén! Ha tényleg szereted, akkor tiszteletben tartod a döntését, hogy nem akar veled lenni.
2010. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én leírtam a középutat, de sajnos részedről nem elég felismerni a tényt hogy ez így nem működik, fel kell ismerned hogy vissza kell venned a saját akaratodból az ő javára. A középút röviditve: hagyd egy kis időre, aztán keresd fel mint barát, és probálj barátként mellette állni, az is lehet hogy rájön mégis szeret. De ha ezt most akarod tőle elérni nem fog hinni neked, ezért kell az idő.
2010. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!