Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem reagál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem reagál semmire sem?

Figyelt kérdés

Nem beszéltem a barátommal négy napja, pedig nem vesztünk össze meg semmi, legalábbis szerintem. Írtam neki üzenetet, amit el is olvasott, mégsem válaszolt rá :S

Msn-re sem jelentkezik be, nem értem, talán nem fontos neki hogy beszéljen velem? pedig most egy ideig két különböző városban tartozkodunk. szerintetek mi az oka hogy nem ír?


2010. szept. 18. 23:55
1 2
 1/15 Funktasztikus ***** válasza:
lesz*r
2010. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kamuuu ***** válasza:
Sok minden lehet:/
2010. szept. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ugyan ezt játszotta el az volt barátom. ezzel akarta jelezni h vége, pedig nem volt semmi gáz mikor legutoljára találkoztunk. persze nem kell egyből rosszra gondolni. kérdés, miért van most máshol? meló miatt? lehet tök fáradt és semmi kedve msnezni. Miért nem hívod fel telefonon? legegyszerűbb az lenne, mint hogy azt várd, hogy belép msnre...
2010. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
37%

Hát-hát-hát

szerintem szoktasd magad a gondolathoz h vége

a pasik nagy görények tudnak lenni igyekszenek elmenekülni a problémák elől... lehet h te is az vagy a számára?

most haggyd egy kicsit békén nem jó ha folyton zaklatod adj neki 1 kis időt lehet h a végén felhív ;)

ha nem írj neki annyit mail-ben h köszi mindent de ennek vége baby ;)xD

2010. szept. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1 SMS-re akkor is legyen már ideje könyörgöm, 20 másodperc míg legalább azt írja, hogy minden ok, jól vagyok hiányzol....de egy roh@dt sms-re sem méltat..szóval szerintem is kezd el beletörődni abba hogy ennek "the end"
2010. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
lehet... :(:(
2010. szept. 19. 13:19
 7/15 anonim válasza:
it's time to break up
2010. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Eddig is volt, hogy előfordult ilyen?

Egyébként nagyon mérges lennék a helyedben, mert azért ennyire ne vegye semmibe a másikat.

18/L

2010. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
lehet hogy hajótörést szenvedett xD
2010. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ugyanmár

velem is csinált ilyet barátom, rákérdeztem, miért, és kiderült, azért, mert nem akart hosszas beszélgetésbe elegyedni. SMSre válaszol, utána tuti felhívtad volna, igaz?

nem kell félni, nem gáz:)

2010. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!