Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Végzős osztálykirándulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Végzős osztálykirándulásra mentek,4 napos. Oké, hogy élvezitek, de ilyenkor eszetekbe se jut a szerelmetek odahaza?

Figyelt kérdés

A barátom 2 napig egy sort se írt. Írtam neki, hogy ez nem esik jól, valamit írhatott volna. Erre rögtön vissza írt, hogy "jajj nincs térerő". Írtam, hogy oké. Erre, hogy "ne morcizz, tudod, hogy írtam volna, ha tudnék".

Bennem (más dolgokért is) mindig ott van az érzés, hogy nem vagyok igazán fontos neki és ez most megint rátett egy lapáttal. Van okom rá?


2010. szept. 18. 15:49
1 2
 11/20 Kamuuu ***** válasza:
Igen a sok hülyeség csak a hülye kérdésekre írok hülye válasz mr. vagy mrs nyomorék nekem kint a nevem nyugodtan lehet szopatni de 1 csomo helyre egyedül én szoktam írni normális válasz... f*szfej
2010. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

egyetértek kamuuval.. én sem várom el h ha szórakozni megy a párom akkor állandóan nekem írkáljon. kell a kikapcs. ha ír,örülök neki,ha nem akkor örülök h jól érzi magát


ez a szeretet. amit te csinálsz az meg önző nyafizás,h még a buliban is rád gondoljon.


csak elmarod ezzel. sokkal érdekesebbé tud válni egy lány ha pl 2 napig nem ír a pasi,majd pl azt mondja h bocs h eddig nem írtamés a csaj csak annyit mond h: jaj,észre sem vettem,annyira belemerültem ebbe meg abba

2010. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
és még egy: csajok ne legyetek már piócák! és mi az h elvárpm,meg ennyi a minimum,meg hív reggel le este és elmondja h mit csinál épp meg éni ... juj mint egy börtön,nektek komolyan ez kell? nekem férjem a párom és 2 gyerekünk van,de ha hív hív,ha nem nem,ha hazajön és mesél örülök dehogy elvárjam h akkorishívjálfelnapontatízszerhanemakarszmerténnekemezaminimum!! hát asszem már elmenekült volna-mintahogy sok más pasi/csaj ha iylen a párja
2010. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
am nállunk az szokott lenni h ha én megyek vhova nyaralni,vagy kiréndulni én hívom meg írok h mizujs és h h van meg h hiányzik, ha ő megy el akk ő ír és én nem zaklatom mert enmtudom h mikro hívhatom és mikro nem, meg am is kell egy kis szabadság enm kell a nyakába ülni, ha hív vagy ír akk ír ha nem nem ennyi, majd ír.mondjuk igzaa van pár nnek h illene jelet adnia magáról h él és virul, h ne izguljon h vmi baja lett e. am nállunk úgy szokott lenni h még akk is ír sms-t ha a haverjaival pl egy másik városba megy moziba mert itt nem oyaln jó amozi,írja h épségben hazaértek meg h szeret és h hiányzom neki. am meg ha vki szeret akk nem kell neki mondani h írjon vagy hívjon ,mert fog jelentkezni mert hiányzol nkei...
2010. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem várom el, hogy ha bulizik írjon nekem. De az más, ha napokra elutazik. Akkor igenis rosszul esik, ha nem hallat magáról. Gondolom van egy szabad perce, amikor a napok során elmegy a wc-re elvégezni a nagydolgát egyedül... Vagy értitek, na. Nem részletes beszámolót akarok, nem vagyok kém, hanem egy "szia jól vagyok, veled mi van" is bőven elég.

Plusz, mint mondottam, más egyéb dolgok miatt is reagálok erre ilyen érzékenyen, mivel alapból kétségeim vannak az érzései felől.

És azt is tegyük hozzá, hogy nekünk a suli miatt, mivel végzősök vagyunk, meg ő sportol is nem igazán jut időnk egymásra. Viszont minden nap együtt lehet a barátaival a suliban. Hétvégén is elmehet velük, nélkülem, ezt se tiltom meg neki.

De az igenis jól esne, ha napok múltán jelét adja, hogy eszébe jutottam. Amit nem tett meg.

2010. szept. 18. 17:26
 16/20 anonim ***** válasza:

ha meg nem olyan amilyen pasit szeretnél minek vagy vele???


hagyd a fenébe

2010. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

ne aggódj már annyit:)

de ha bizonytalan vagy, az nem feltétlenül az ő hibája inkább gondolkozz el, miért nem tudod a legjobbat feltételezni és türelmesnek lenni.

Kamuu, te meg ne húzd fel magad!:) tök jó tanácsokat adsz és a humorod is tök jó:) nem kell rákapni a hülyeségekre.

2010. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen hisztis pics@t tuti én sem keresnék. Meg ha dolgod van, akk dolgod van, nem kell mindig számon kérni szerencsétlent. Amúgy meg lehet jobb kiscsajokat dugdos, mint amilyen te vagy.
2010. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ne bántsátok már ezt a lányt.... ne haragudjatok de én is kissé kiakadnék hogy ha 4 napig annyit nem mond vagy ír barátom hogy "bűű vagy báá"....azért meg lehet érteni a kérdezőt. az addig rendbe van hogy buli meg minden, de este mikor mindenki elalszik, lehetne egy sms-t irni, hogy "jóéjt kicsim hiányzol..." vagy valami...na mind1...véleményem szerint ha haza ér, ülj le vele, mond el neki hogy rosszul esett ez neked, és reméljük veszi a lapot. sok sikert...puszikállak
2010. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

milyen érdekes,h egyik "én azért elvárom h írjon" csaj sem jön azzal h aggódik esetleg h jól van e a párja,nem történt e baja stb. az persze számít h az a szemét jót bulizik és egy sort se ír,közben meg lehet h baja van.


én is kis naív örültem h a férjem jól érzi magát,erre amikor éjjel 2kor írt,az sms-ben az volt h megtámadták őket és úgy megrugdosták h az orra és a bordái törtek. és még részeg sem volt nem verekedős stb. ilyen is lehet ám!!!


szóval: ha nem ír akkor remélhetőleg jól van! és ha meg írtok akkor ne azt h miért nem írsz?? hanem h minden rendben kicsim? max

2010. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!