Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Végzős osztálykirándulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Végzős osztálykirándulásra mentek,4 napos. Oké, hogy élvezitek, de ilyenkor eszetekbe se jut a szerelmetek odahaza?

Figyelt kérdés

A barátom 2 napig egy sort se írt. Írtam neki, hogy ez nem esik jól, valamit írhatott volna. Erre rögtön vissza írt, hogy "jajj nincs térerő". Írtam, hogy oké. Erre, hogy "ne morcizz, tudod, hogy írtam volna, ha tudnék".

Bennem (más dolgokért is) mindig ott van az érzés, hogy nem vagyok igazán fontos neki és ez most megint rátett egy lapáttal. Van okom rá?


2010. szept. 18. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
visszírt h nincs térerő?:D
2010. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mármint, hogy nem mindenhol van. A szállásukon pont nincs.
2010. szept. 18. 15:52
 3/20 Kamuuu ***** válasza:
Figyelj eszünk be jut de azért nem árt 1 kis kikapcsolódás érted mert ha jól érezzük magunkat azért nincs mindenre időnk oda figyelni gondolom érted... persze lányok ti nem így vagytok ezzel de meg kell értenetek és nem kell ki akadni:)
2010. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kamuu, te inkább meg se szólalj, mert süt az írásaidból a butaság.


A barátom akármikor elmegy bulizni, mindig ír egy üzenetet, hogy jó a buli, de hiányzom neki. Nem is olyan érett még, 18 éves. Amikor a barátaival sátorozott 2 napig, akkor is hívott reggel és este, hogy épp mit csinálnak, mi a helyzet velem stb. Szerintem ez a minimum, még akkor is, ha jól érzi magát.

2010. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

lány vok és elég sokat vagyunk egymással távol a barátomtól.én teljesen megbízom a barátomban és akkor sem háborgok,h miért nem ír,mikor írok neki 7kor és visszaír fél 12kor.

mert tudom,h szeret és nem tehet a helyzetről.

4 nap nem a világvége,és most az osztályával van,gondolom máskor meg együtt vagxtuk.

uh ne aggódj és ne hibáztasd

2010. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
mármint nem érettet akartam írni, hanem nem is olyan felnőtt még, hogy kész férfi lenne, mert 18 éves középsulis.
2010. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hadd bulizzon egy kicsit kötetlenül. Csak nem haltok bele, ha az év 365 napjából négy erejéig nem kommunikáltok.
2010. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A suli miatt hétköznap se sokat kommunikálunk.
2010. szept. 18. 16:01
 9/20 anonim ***** válasza:
"nincstérerő" xDDD
2010. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na ez a másik. Akkor írja azt, hogy nagy a pörgés, bocsi. Ne azt, hogy jajj nincs térerő.
2010. szept. 18. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!