Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon magam alatt vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magam alatt vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom,mondván Ő még élni akar,és most ezt látja helyesnek. Az a baj,hogy szinte minden nap találkozunk (egy egyetemen vagyunk) és odajön hozzám. Mihelyt próbálok kikapcsolni,nem rágondolni ő megjelenik vagy esetleg rám ír hogy hogy vagyok.Én még nagyon szeretem:( és a szívem megszakadt amikor meglátom.így nem lehet felejteni...főleg h egy baráti társaságban is vagyunk.tanácstalan vagyok
2010. szept. 16. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
csak mondj neki annyit, hogy ha tényleg komolyan gondolta, hagyjon most téged egy picit békén, mert neked meg úgy lenne jobb.
2010. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
teljes mértékben egyet értek
2010. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!