Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami tanács jol jönne!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanács jol jönne! Magam alatt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 honapja együtt játok egy sráccal,nagyon rendesn megértö ..hihetetlen jo vele minden--nem ez a lényeg.

Tegnap részeg volt,este beszéltünk msnen természetesen tök spicces állapotban volt,nem is ez a gond,hanem hogy kötekedös akkor..kértem moost inkább ne beszéljünk féltem összeveszünk valamin erre bevágta ha részegen nem akarok vele beszélni jozanon se,igy hát tovább beszéltem vele.Majd mondta megy aludni,helyesnek tartottam a dolgot,miután lelépett irtam még neki hogy kamuus mert megigérte elküld nekem egy zenét amit nem tett,de totál poénnak irtam meg hogy vissza jön mikor lelépek,mer tszokása éjjel 1-2ig iis gépezni,erre ma reggel mikor beléptem az várt hogy anyám a kamus,anyám a hazudos,és anyámmal csináljam ezt.Most ilyenkor mi van??azota nem beszéltünk irtam neki hogy nem vettem komolyan amit irtam tegnap este hogy kamus.Mit tegyek??

kérlek ne gyertek a hülye szöveggel,csak nem vágom miért irta ezt nekem,sosem vettem az anyja nevét a számra ö meg ezen besértödve evvel rukkol elö?

köszi..


2011. máj. 1. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mi az hogy anyám a kamus?
2011. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát igen az alkohol előhozza az ember igazi énjét...de azért annyira ne akadj ki. Várj egy kicsit, sztem jelentkezni fog.
2011. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ezt én is szeretném tudni.Azt irta..idézem

Anyád a kamus

anyád a hazudos

anyáddal csináld ezt

2011. máj. 1. 12:54
 4/17 A kérdező kommentje:
soha de soha nem irt vagy beszélt velem igy,akár mennyire volt részeg vagy kötekedös.Sosem mondta volna nekem.Ismerem.
2011. máj. 1. 12:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát...ha ennyire tisztel téged (még ha be is van rúgva) akkor nem hiszem, hogy ez jó kapcsolat..:/ Ha most ezt csinálta mit fog csinálni máskor..:/ Én otthagynám...:) Szerintem ezt azért csinálta mert egyáltalán nem tisztel téged és azért anyukádat ne szidja ezért...
2011. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nah látod épp ezért nem nézem semmibe az MSN beszálgetéseket párok közt!

Egyszerűen mindíg így jártam én is, mindent félre értettünk mi is, nincs meg a beszélgetés hangsúlya hngmenetele, és így a semmit mondó dolgok is, máshogy jönnek át!

Mindenféleképpen személyesen beszéld egvele adlgot, ésnem lessz semi gond!

21/f

2011. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nem vagyunk közel egymáshoz,tudom hogy most annyira haragszik rám azért mert kamusnak neveztem hogy akár a szakitás is megfordult a fejében.Ismerem.10 honap alatt sosem bántott meg igy,hiába irom hogy tisztel ha nem jön át csak...

lehet nem is lesz már személyes találkozo

2011. máj. 1. 12:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezt személyesen beszéld meg vele. Csak úgy lehet érdemben tisztázni.
2011. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
félek a személyes elbeszélgetésre már nem fog sor kerülni emiatt.pedig nem vagyunk piti tinik..
2011. máj. 1. 13:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha ő sértődik meg, akkor hagyd a fenébe. Sajnálom.
2011. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!