Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami tanács jol jönne!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanács jol jönne! Magam alatt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 honapja együtt játok egy sráccal,nagyon rendesn megértö ..hihetetlen jo vele minden--nem ez a lényeg.

Tegnap részeg volt,este beszéltünk msnen természetesen tök spicces állapotban volt,nem is ez a gond,hanem hogy kötekedös akkor..kértem moost inkább ne beszéljünk féltem összeveszünk valamin erre bevágta ha részegen nem akarok vele beszélni jozanon se,igy hát tovább beszéltem vele.Majd mondta megy aludni,helyesnek tartottam a dolgot,miután lelépett irtam még neki hogy kamuus mert megigérte elküld nekem egy zenét amit nem tett,de totál poénnak irtam meg hogy vissza jön mikor lelépek,mer tszokása éjjel 1-2ig iis gépezni,erre ma reggel mikor beléptem az várt hogy anyám a kamus,anyám a hazudos,és anyámmal csináljam ezt.Most ilyenkor mi van??azota nem beszéltünk irtam neki hogy nem vettem komolyan amit irtam tegnap este hogy kamus.Mit tegyek??

kérlek ne gyertek a hülye szöveggel,csak nem vágom miért irta ezt nekem,sosem vettem az anyja nevét a számra ö meg ezen besértödve evvel rukkol elö?

köszi..


2011. máj. 1. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Figyi...írj neki, hogy beszéljétek meg : ) Persze személyese. Ha azt mondja nem ajánld fel neki az MSN-t ha még ott sem esetleg írhatsz neki egy levelet kézzel, de ha még ez sem jön össze és nem válaszol rá, akkor lehet, hogy ennyit ért neki a szerelmed : ( Próbáld meg : )
2011. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nála egyik sem nyerö.A személyes találkozás is eddig ugy müködött hogy ö jött,egy lépést se kellett tennem hogy láásam.Jött értem vagy jözz hozzám,kocsiba ült és megbeszélt idöben nálam vagy értem volt.

nem fog velem találkozni.

2011. máj. 1. 13:04
 13/17 anonim ***** válasza:
És te nem tudsz lemenni hozzá egyik hétvégén vagy esteleg valamelyik délután?? : ) Ez talán mély benyomást tehet nála : )
2011. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem..sajnos nem..

és amennyire ismerem..semmit se érnék el ezzel

2011. máj. 1. 13:07
 15/17 anonim ***** válasza:
akkor szerintem nem ér meg ennyit...: ( Ha egyikre se figyelne akkor talán tényleg nem jó ez a kapcsolat neked : ( Szerintem írj neki egy sms-t hogy most Mi van? és kérdezd meg, hogy ő most szeret még téged és ha azt mondja nem akkor...sajnálom : (
2011. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Milenne,ha nem egy alkoholistával flörtölnél?
2011. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem alkoholista.Ne minősitsd olyannak.Te is felöntesz néha néha a garatra,mint minden más ember.
2011. máj. 3. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!