Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? Eléggé magam alatt vagyok!

Figyelt kérdés
Történt az, hogy egy haverom szívatásból megkérdezte egyik lánytól, hogy bejövök-e neki. A lány annyit mondott, hogy "nagyon". Aztán egyik szünetben csak mentem valahova, és szólított, hogy beszélgessünk. Csak pár szót váltottunk. Annyit kell tudni rólam, hogy kb egyszer udvaroltam egy lánynak, és nagyon csúnyán elutasított, pedig nem nyomultam rá éjjel nappal, és úgy nem kicsit rosszul esett, hogy kiderült, szórakozott velem. Eléggé visszahúzódó vagyok, zárkózott, kb nem járok sehova sem bulizni, mindenki ezt mondja rólam, hogy zárkózott meg félénk vagyok. Aztán nem is beszéltünk többet. Utána volt osztálykirándulás, jóvolt meg minden, és a lányok is jófejek voltam velem. Aztán mondta egyik haver, hogy menjek beszéljek vele, de én nem mentem oda, mert csak azt gondoltam, úgy is szívatni akarnának. Azóta kb nem is beszéltem nekem, de egyre jobban bánt, hogy nem mentem oda hozzá.
2011. jan. 13. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem meríts erőt abból, hogy tudod jól, hogy bejössz a lánynak, tehát olajozottan mennek majd az események.

Egy lányhoz/nőhöz baromi egyszerű közeledni, dumálj minél többet őszintén, mesélj vicces történeteket, de engedd, hogy ő is mondjon ugyanannyit magáról!

Egyébként az életben nem jöhet minden össze. Ez az, amire fel kell készülnöd, amire szükséged van, hogy felnőtt légy.

2011. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!