Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon magam alatt vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magam alatt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom megkért h nézzem meg az e-mailjeit. Az elküldöttekben találtam egy olyat amit egy olyan lánynak írt akivel üzletel már rég óta (sose látta képen, nem tudja hány éves, hol lakik):

mikor jössz? számom 062000000

csörögj rám szia

mikor felhívott kérdeztem tőle mi az, elkezdett nevetni h mennyire buta vagyok a csaj Tahiföldön van és megkérdezte h mikorjön haza, és az üzlet miatt muszály telón besz. Bár tudtam h külföldön van, a lényeg h elég férre érhető megpróbáltam elhinni és h ő ne haragudjon rám mert én vagyok ilyen féltékeny. De egész hétvégén, mert csak akkor tudunk talizni mert kolisok vagyunk. Akárki hívta zavart h nemtudom ki az, elmet telefonállni és nagyon zavart. Nem tudtam h hihetek e neki. Ráírtam kolis haverjára aki azt mondta ezzel a csajjal már régóta akar talizni mert mondta neki h mutat valamit az üzlet miatt neki. Barátom tagadta mikor felhívtam őt, végül elmondta. Szóval hazudott nekem. Kiderült a haverja által nem is akart elmondani mert mindenen kiverem a hisztit. A csajnak az apja irodájában akartak forexezni. Ez üzlet inetrnetes marhaság. Szerintem a csajnak bejön a barátom és ezért eteti h egyszer gazdag lesz ettől és élvezi h barátom keresi. Igazából a csajnál van több százezer forintja az üzlet miatt. Nagyon kivoltam borulva emiatt. Hihetek neki ezek után? Kibéküljek vele? Nagyon szeretem és 8 hónapja együtt vagyunk, de ha hazudott most máskor is fog. Egyszerűen megőrülök mert nagyon bíztam benne és ez hatalmas csalódás volt. Részben én rontottam el a hisztik miatt meg a féltékenykedés miatt de végül beigazolódott. nem hiszem h üzlet miatt akarnak találkozni. vagyis a csaj szerintem nem. Bár 1 levele se férre érthető amit besz, mindig az üzlet a téma, de ez a levél volt az egyetlen férre érthető. Annyira vele akarok lenni, de ezek után nem tudunk benne megbízni, de nem akarok elveszíteni!!! Segítsetek kérek!


2011. febr. 28. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

A kérdés az, hogy 1. meg tudsz-e benne bízni ezek után, 2. együtt tudsz-e lenni egy olyannal, aki ilyen szinten titkolózik előtted?

Én nem tudnék.

2011. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek ketten sajnos meetingelnek,kiscsillagom,és keményen megy az elölről,hátulról!Te meg irtó naiv vagy.
2011. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

van negy riválisod..magadnak szerezted. ennyi.

- ha a fiú nem Téged szeretne, és nem Tebenned bízna, nem kérte volna meg, hogy kotorássz a levelei közt! Evvel a bizalommal kicsit visszaéltél és ez okoz most szenvedést. Ne féltékenykedj -az üzlet az üzlet, a szerelem az szerelem. Csak szeresd, kedvesen, ne a rivális legyőzése legyen a cél, hanem, hogy boldogan 100%-ban egymásra figyelve legyetek!!!

2011. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostantól új megmeggyezés, kölcsönös és feltétlen őszinteség őszinteség. Enélkül kínszenvedés. Ha megszegi akkor meg neked kell eldöntened hogy meg tudod e bocsátani neki.

Én biztos soha nem szegném meg,de ez én vagyok.

24/F

2011. febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Azt irod, hogy a baratod kert meg, hogy nezd meg a mailjeit, ha ez valoban igy van akkor nincs titkolnivaloja elotted, kulonben nem avatna be ennyire az eletebe. Vagy letorolte volna a mailt.
2011. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen mondta hogy akkor nem kért volna meg rá. De mégis titkolózott. Hisz nem mondta el h találkozni akarnak. Megértem hogy azért mert hisztiztem volna érte. De miért nem kért meg menjek én is mert nem akarja h vita legyen? Azt mondta nekem erre hogy nem gondolta h felmegyek ezért pestre. Igazából azon gondolkotam h a csaj leakarja teperni ha csinál vele vamit cserébe csinál a csaj a barátomnak pénzt. Most ir irkál nekem msnen barátom, akivel már hivatalosak szakiottunk. ésmondja hogy szeret és hogy a csajban a pénzt látja, és nemtud nőként nézni rá meg nem látta sose, bennem meg a jövőjét. De mivan ha azért mondja h nem tud róla semmit, hogy titkolja előlem?

Bár egy fura e-mailt se láttam csak ezt. Mindig az üzlet téma, még előttem is ír neki. De volt még egy levél amiben a számát kéri el h melegyen a száma. Azt modta ez is üzlet miatt. Szerintem átverés az egész. Mert ha ebből meglehetne gazdagodni már mindenki ezt csinálná.

2011. febr. 28. 11:13
 7/9 A kérdező kommentje:

szóval a csajnak kell valami cserébe, méghozzá szex. Másképp nem hívná az apja irodájára h együtt csinálják az üzletet.

Szerintetek?

2011. febr. 28. 11:15
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

szereted? ha igen,

ne fantáziálj, ne kombinálj, ne gyanúsítgass, semmivel ne törődj, csak Vele!!!

2011. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

"Az vagy nekem, mint testnek a kenyér

S tavaszi zápor fűszere a földnek;

Lelkem miattad örök harcban él,

Mint fösvény, kit pénze gondja öl meg;

Csupa fény és boldogság büszke elmém,

Majd fél: az idő ellop, eltemet;

Csak az enyém légy, néha azt szeretném,

Majd, hogy a világ lássa kincsemet;

Arcod varázsa csordultig betölt

S egy pillantásodért is sorvadok;

Nincs más, nem is akarok más gyönyört,

Csak amit tőled kaptam s még kapok.

Koldus-szegény királyi gazdagon,

Részeg vagyok és mindig szomjazom "

2011. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!