Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kuváára magam alatt vagyok? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuváára magam alatt vagyok? .

Figyelt kérdés
Sírok itthol, városban mindenhol, nem tudom az emberek szemébe nézni. Csalódtam :( És már több hete megy ez, inkább már alszok bánatomban, de valamiokr az sem megy...
2010. nov. 26. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért csalódtál és kiben?:(
2010. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
e sajnáld magad, felejts! Mindenki csalódik, ki miben. De tovább kell lépni. Nem szabad, hogy emiatt rossz kedved legyen. Velem is történt annyi borzalmas dolog, mégis továbbléptem, mert muszáj volt, és mert én akartam. Neked is sikerülni fog. Ha gondolod, akkor beszéld vagy írd ki magadból mi a probléma, hátha tudunk egy kicsit segíteni, és talán jobban fogod magad érezni:) 19/L
2010. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A problémát nem nagyon akarom leírni mert eléggé egyedi probléma, próbálok túllépni rajta, egyik nap megy, másik nap nem :( De az idő mindent megold...
2010. nov. 26. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem az új dolgokat és tanulni is lehet belőle...

Ha szeretnéd leírni szívesen meghallgatjuk!

Ha nem, akkor is remélem, hogy rendbe jön az életed!

2010. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az idő nem old meg semmit, ezt hidd el. Fejben kell lerendezni mindent.
2010. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 26. 17:50
 7/10 Funktasztikus ***** válasza:
Mivan megjelent Fekete Pákó?:DKuuuváááraaXDXD
2010. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem, csak trágárság szűrőt át kellett verni :)
2010. nov. 26. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne próbálj felejteni ameddig nem rendezted le magaddal. nyilván egx volt kapcsolat lehet a dolgoban....szerintem keresd meg az illetőt ha van rá módod és beszéljétek meg, hogy le tudd megadban zárni, mert így elfelejteni senkit nem lehet ha megadban nem zárod le, az pedig nem megye egyedül. remélem segítettem, lehet nem jól látom a helyzetet akkor bocs
2010. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit segítsünk neked, ha nem mondasz semmit?


vagy: bőgsz mindenhol; akkor bizony tényleg kuuvára magad alatt vagy :D

2010. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!