Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? És még én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? És még én érzem szarul magam. L/15

Figyelt kérdés

Egy fiú a gimiben ( 16 éves) elhívott magához még több hete, előszőr igent mondtam, mert nem gondoltam hogy azonnal az ágyba vinne, aztán kijelentette hogy ő igen ezt csinálná, és én erre nemet mondtam, megsértettem nem is beszéltünk 1 hétig. Most szünet előtt újra írt nekem, hogy bocsánat hogy olyan bunkó volt és lényegretörő, és ha még egyszer szépen megkéri elmegyek-e hozzá.. igent mondtam, és írtam neki hogy ágyba nem megyek, csók tapi lehet de semmi több.... Akkor még elfogadta. De tegnap este írta, hogy ő azt a délutáni idejét amit velem tölt, tölthetné hasznosabban is. Meg neki ha nem szexelek vele, akkor orálisan is elég... És írtam neki hogy miért csinálja ezt?? Nekem tetszik, és ha szépen ezt lassabban csinálná bele is mennék, de nem azonnal. Azt írta ő ki akarja élni magát mert 18 éves kora után nem nagyon lesz lehetősége. És hogy tudja hogy ő milyen bunkó paraszt, de foglalkozok romantikusabb fiúkkal.. Írtam neki hogy igen perpillanat tetszik de meg fog biztos változni ez, hiszen láttam benne vlmi mást, hogy van egy másik arca is, de tévedtem. Írta hogy ha meggondolnám magam csak szóljak neki, és reméli nem nézem gerinctelen bunkónak.


És még én érzem magam szarul!!!!!:S Tényleg kívántam ezt a fiút, csak mivel szűz vagyok ... egy komolyabb kapcsolatban szeretném elveszíteni a szüzességem, és ő is írta hogy várjam a meg a romantikus hercegemet inkább. Csak nem értem..:// Miért nem lett volna elég csók és tapi.... És tényleg, most szinte én szenvedek hogy majd nem lehetek vele.


Mit tegyeek???:(


2011. nov. 3. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, gyerekek vagytok még!
2011. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a nem világos ebben a történetben számodra? Olvasd el amir írtál, és egyértelmű lesz: A sráck NEM akar veled semilyen kapcsoltatot, csak jól meg akart döngetni, és utánna új áldozat után nézni. Kihasználja hogy te azt hiszed miután megfektetett is foglalkozna veled, pedig nem, jól otthagyni.

Nem értem hogy 15 éves létedre hogy lehetsz ennyire naív... ne menk el a sráchoz, mert csak megfektet és pont. Ezt teljesen világosan le is írta, csak neked nem esett le.


Ha még mindig nem érted, a lényeg: NE MENJ EL HOZZÁ MERT KIHASZNÁL ÉS OTTHAGY.

2011. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, iszonyat kicsi vagy még...
2011. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem akarlak kioktatni, de 15 évesen ez a legnagyobb problémád?? A tanulásra is ekkora figyelmet szentelsz?

Nagyon naív vagy, ha elhiszed neki azt, hogy a 18. szülinapja után nem lesz lehetősége...miért? Mert afganisztánba megy katonának és kurd nőket nem kaphatja el egy fordulóra? Vagy papnak áll? Ugyan! Vagy a fiú zenésznek készül, hogy az oboázásba is belemenne?

Ne pazarold energiádat egy ilyen fiúra, mert saját magadról adsz bizonyítványt. Semmiről sem maradtál még le, nem beszélve arról, hogy sok fertőzést is összeszedhetsz.

Ha tudod most kapásból, hogy mikor és hol született Petőfi, akkor nem kell tanulnod (ma), ha nem, akkor értelmesebb gondolatokkal töltsd meg a kis buksidat!

2011. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várj még. Majd később, mikor igazán szerelmes leszel, sokkal jobb lesz az első alkalom, hidd el. :)
2011. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Tényleg várd meg a romantikus hercegedet, az első alkalmat ne rontsd el felelőtlen kapcsolattal, és a herceged ne a suliból legyen, mert ebből sokszor nagyon ciki helyzetek lesznek.
2011. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nem akar csak tapit, és csókot, mert neki kifejezetten dugásra kellenél.Utána pedig dobna, és egy olyan csajnak, nézne aki egy könnyen megkapható ribanc, és kinevetne téged a hátad mögött, hogy mennyire naív vagy.


Csak az ebben az egészben a sz*r, hogy 15 éves vagy, és benne lennél a szexbe ha a pasi egy kicsit "türelmesebb" lenne.A helyedben én semmibe se mennék bele, még csókba se, mert tudom, hogy annak a pasinak én semmit se számítok.(L/18)

2011. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!