Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom, hogy tudnék élni nélküle.

Figyelt kérdés
A barátommal 5hónapig jártunk.. Az utolsó hetekbe nagyon sokat veszekedtünk. Hol ő miatta,hol én miattam. Ő ezért elkezdett kételkedni az érzéseiben. Ezért vasárnap szünetet kért tőlem, hogy nyugodtan át tudjon mindent gondolni.Én mondtam neki, hogy én ezt nem akarom, de nem volt más választásom. Szerdán találkoztam vele és szakított velem. Azt mondta, hogy úgy is találok nála jobbat. És hozzáfűzte, ha idővel rájön, hogy még is szeret akár lesz új kapcsolatom akár nem ő harcolni fog értem. Azt mondta keressek nála jobbat. De nem érti, hogy nekem ő a tökéletes pasi az összes hibájával együtt. Amikor elköszönt tőlem adott a számra 1 puszit. Nagyon meglepődtem. Mit tudok tenni, hogy elfelejtsem? Főleg azok után, hogy amiket mondott reménnyel töltöttek el. Hogy egyszer még lehet, hogy visszakapom. Nem akarom elfelejteni. De muszáj és tanácstalan vagyok.
2010. szept. 16. 09:38
1 2
 11/11 nagyviri ***** válasza:
Nehéz lesz de fogadd el a döntését, mert mint írtad nagyon sokat veszekedtetek, és ez a helyzet hosszú távon senkinek sem jó. Azon meg ne haragudj egy kicsit kiakadtam, hogy azzal engedett el, hogy keress nála jobbat. Ezt azok a pasik szokták beadni, akik megcsalták a partnerüket. Drágám Te sokkal jobbat érdemelsz nálam, menj és keress mást. Az én párom mindig azt mondja, hogy lehet, hogy jobbat érdemelnék, de mivel őt szeretem, és viszont, a kérdés eldőlt, és bolond lenne máshoz küldeni.
2010. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!