Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se vele, se nélküle élni nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele, se nélküle élni nem tudok. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Majdnem 10 hónapja vagyok együtt a barátommal.Fél évig hatalmas szerelem volt köztünk, azt volt egy abortuszom, és megromlott a viszonyunk.Érezzük, hogy haldoklik a kapcsolat, de a múltból táplálkozunk, és próbáljuk vissza csinálni, de nem sikerül sehogy...Az utóbbi 2 hónapban minden héten megver valamiért, aztán sírva jön, hogy nem így akarta, beszéljük meg, stb. Én meg ilyenkor elküldöm a bánatba, hogy mi az, hogy kihasználja azt, hogy ő az erősebb.Ha együtt vagyunk, folyton megy a feszkó, ha külön, akkor meg ő dühöng, sír, én meg enni se bírok az idegességtől, hogy hogyan tudtam ennyire elbaltázni..

Nagyon sokszor próbáltunk már szakítani, de sehogy se jött össze, mindig kerestük egymást.

most jön a LÉNYEG:ma reggel megint nézeteltérésbe keveredtünk, és nagyon hiányzik.Tudom hogy keresni fog, de az napok kérdése (nagyon gőgös), és nekem most pokoli szükségem van rá.Ha felhívnám telefonon, az megalázkodás lenne? Te hogy tennél?


2011. ápr. 24. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
döntsd el mi a fontosabb! a büszkeséged vagy ő?
2011. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondjuk az nem szép hogy megszokott verni. ezt mindenképpen beszéld meg vele.
2011. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem brutális verés, csak néha elcsattan pár pofon, vagy a pocimat megüti.beszéltünk már erről, ugyan nem maradt abba, de sokkal finomabban üt meg.

az a baj, hogy fontos a büszkeségem is, meg ő is.

akkor felhívjam, hogy jöjjön át? vagy mégis mit tehetek?

2011. ápr. 24. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen "lelki nyomorban" akarsz élni? Ne vállald. Felejtsd el.


Egyébként engem egy férfi kétszer üthetne meg: először és utoljára.

2011. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
figyelj, a választ neked kell tudni. itt valaki hasra ütésre azt mondja hívd fel. és akkor felhívod? gondold át. ha TÉNYLEG annyira szereted akkor hívjad. amúgy meg én sosem tudnék megütni egy lányt..ez lenne az utolsó dolog a világon. előbb magamat ütöm.
2011. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
tényleg egy ilyen tapló mellett akarsz maradni? szerintem nemhogy ne hívd fel, de ha a térdén csúszik, akkor se fogadd vissza. egyébként rám egyszer merte volna felemelni egy pasi a kezét, vagy apám lőtte volna le, vagy én (neki jobb lett volna, ha apám, mert ő jól tud célozni, legalább nem szenved.).
2011. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan hagyd el ezt a pasit. Az ilyenek csak rosszabbak lesznek később. Érzelmileg labilis.

32 F

2011. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha ő megüt téged (hahaha, tök mindegy, hogy milyen erősen), te pedig nem szakítasz vele, akkor te pont akkora hülye vagy, mint amekkora tapló ő.


Innentől nincs is miről beszélni. Te szereted, ha bántanak fizikailag, ő pedig meg is teszi. Grat.: zsák a foltját.


Ne csodálkozz, ha az idő múlásával már nem csak kis verések lesznek, és egyszer a kórházban kötsz ki.

2011. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!