Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom, hogy tudnék élni nélküle.

Figyelt kérdés
A barátommal 5hónapig jártunk.. Az utolsó hetekbe nagyon sokat veszekedtünk. Hol ő miatta,hol én miattam. Ő ezért elkezdett kételkedni az érzéseiben. Ezért vasárnap szünetet kért tőlem, hogy nyugodtan át tudjon mindent gondolni.Én mondtam neki, hogy én ezt nem akarom, de nem volt más választásom. Szerdán találkoztam vele és szakított velem. Azt mondta, hogy úgy is találok nála jobbat. És hozzáfűzte, ha idővel rájön, hogy még is szeret akár lesz új kapcsolatom akár nem ő harcolni fog értem. Azt mondta keressek nála jobbat. De nem érti, hogy nekem ő a tökéletes pasi az összes hibájával együtt. Amikor elköszönt tőlem adott a számra 1 puszit. Nagyon meglepődtem. Mit tudok tenni, hogy elfelejtsem? Főleg azok után, hogy amiket mondott reménnyel töltöttek el. Hogy egyszer még lehet, hogy visszakapom. Nem akarom elfelejteni. De muszáj és tanácstalan vagyok.
2010. szept. 16. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen hullámvölgy a kapcsolatunkban, pont az 5. hónap környékén. Sokat veszekedtünk, aztán a barátom azt mondta, hogy ő nem akarja, hogy én szenvedjek miatta (ő is tisztában volt vele, hogy olyan dolgokon veszekedtünk, amiket ő okozott). És nem szeretne elveszíteni, de ő inkább elhagy, minthogy fájdalmat okozzon nekem. Ez ilyen kamu-dumának hangzik, de néha igaz. A mi esetünkben igaz, mert akkor is éreztem, tudtam, hogy nagyon szeret, és látszott rajta, hogy sz*rul esik neki, ha engem megbánt. Szünetet kért szombaton. Szombat este elmentem vele és a haverjaival. Kibírtam csók és minden nélkül egy egész éjszakát vele. Vasárnap reggel hazajöttem. Hétfő este már találkoztunk, és ő jött le hozzám. Addig bírtuk egymás nélkül. :) Nem tudom, hogy a te barátod milyen, de vannak olyan pasik, akik azt díjazzák, ha erős egy csaj, és nem adja fel a kapcsolatot, meg vannak olyanok, akik idegesítőnek veszik, ha a lány továbbra is harcol értük. Neked kell tudnod, hogy a barátod milyen és az alapján cselekedj.
2010. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogyne tudnál! Mindenki nélkül lehet élni, csak akarni kell! De tényleg. Nekem is voltak nagy szerelmeim, mindegyik után úgy éreztem, belehalok, de mégis túléltem. Sőt azóta jött az IGAZI szerelem, akihez hozzá is mentem!

Nekem sajnos úgy tűnik, hogy ő már nem akarja ezt a kapcsolatot. Hidd el, elég nagy tapasztalatom van pasik, meg szakítások terén, és ha elkezdi mondogatni, hogy te jobbat érdemelsz, az már régen rossz. Meg nekem mondjuk eleve ez a szünetelés dolog is hülyeség. Abból csak nagyon ritkán áll fel egy kapcsolat. Tőlem egyszer kértek szünetet, persze szakítás lett a vége, és ki sem békültünk. Most rossz, tudom, és közhely, de ahogy teli az idő jobb lesz. Fogsz találni mást, még ha most nem is hiszed.

2010. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy előtte nem tudom erősnek mutatni magam, és nem merek érte harcolni mert félek az újabb csalódástól. De nagyon szeretem és bármit megtennék a kapcsolatunkért.
2010. szept. 16. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyni kéne, és valahogy elfelejteni. Én is átmentem egy ilyenen, mindennél jobban szerettem az akkori barátom, de ő elkezdte azt a szöveget amit a barátod neked nyomatott. Én nem akartam feladni, de ő hajthatatlan volt, kiszeretett belőlem. Nagyon nehezen felejtettem el (1 év), de azóta azt se értem mit szerettem benne, mert a mostani párommal sokkal boldogabb vagyok mint vele voltam. Erre te is rá fogsz jönni szerintem, hisz írtad hogy sokat vitáztatok már a legelején. Akkor mi hiányzik benne annyira, a vita? Szerintem ez a fiú már nem szeret téged, én hagynám és próbálnám elfelejteni. Azt a dolgot meg azért mondta, hogy ha rájön hogy mégis szeret blabla, mert ha nem jön össze másik csaj a közeljövőben, akkor még visszamehet hozzád, ezért tartja benned a reményt. De szerintem már vagy van konkrét barátnőjelölt, vagy csak szeretne. 22/L
2010. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerintem csak szimplán én rontottam el mindent..na jó azért nem mindent de nekem is sok hibám volt. De minden esetre megpróbálom elfelejteni.
2010. szept. 16. 10:47
 6/11 A kérdező kommentje:
És az a rossz, hogy nem tudok a rossz emlékeimre gondolni mert nincsenek. Nekem az is jó emlék amikor veszekedtünk mert mellettem volt.
2010. szept. 16. 10:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, és még egy pár hónapig lehet hogy ez lesz. De hidd el nem csak te vagy a hibás, ne ostorozd magad, ez mindkettőtökön múlt, hogy nem jött össze, valószínűleg nem passzoltok egymáshoz, nem ő az igazi. Erről senki nem tehet. De hidd el mindenki ezt érzi egy ilyen szakítás után, hogy soha az életbe nem talál még egy ilyen pasit, aztán később az élet más igazol. Jól mondják hogy az idő mindent megold. Minedenesetre első lépésként szimplán tereld el a figyelmed, járj barátnőzni, vagy kezdj el valamilyen hobbit, hogy ne gondolj rá.
2010. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De egyszerűen semmihez sincs kedvem. És még a legjobb barátnőim közt is rossz a kedvem.
2010. szept. 16. 11:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, mert még nem tudatosult a dolog hogy vége. Még marcangolod magad, hogy hátha van még esélyed stb... Ennek is idő kell. De nem tudok mit tanácsolni, te döntöd el, hogy egész nap otthon bőgsz a szobában, vagy erőt veszel magadon,és próbálod picit jól érezni magad. De először is ne reménykedj! Mert úgy sosem teszed túl magad rajta, ha arra vársz hogy majd hátha visszafogad.
2010. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igaz:) Megteszek mindent annak érdekébe, hogy elfelejtsem:)
2010. szept. 16. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!