Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire illünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire illünk össze?

Figyelt kérdés

Kölcsönös a szimpátia, csak az alapokban meglehetősen különbözünk.


Fiú: csendesebb, visszahúzódóbb, nagyon gazdag, okos, tanult, gyakorlatias, az elektronikai és műszaki dolgok érdeklik.


Lány: vagányabb, beszédes, társasági ember, szegényebb, nem túl gyakorlatias, a művészet, kultúra, nyelv érdekli.


7 év van köztünk. Vajon érdemes lenne megpróbálnunk vgy nem lenne belőle semmi?


2010. szept. 15. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem érdemes lenne megpróbálni, ki tudja? lehet h szerelem lesz belőlle :)
2010. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, semmit nem veszthetsz:)
2010. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy jól kitudnátok egymást egészíteni. Szerintem egy próbát megért.
2010. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát valahogy mintha a saját helyzetem látnám.csak én viszonylag gyakorlatias vok,és a nyelv helyett a biológia érdekel.

4 év van köztünk és 2 éve vagyunk együtt :)

pedig én is úgy vtam vele,h semmi nem lesz,ha meg mégis akkor csak egy pár hetes kis kaland lesz.

vágj bele ::)

2010. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!