Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vele vagyok szuper, ha nem, akkor meg azon gondolkodom h nem illünk össze?

Figyelt kérdés

folyton ezen jár az agyam. sok mindenben nem értünk egyet és úgy érzem nem lehet ő az igazi. De ha vele vagyok, akkor meg olyan jól érezzük magunkat. Őrlődök. Nem tudom mit tegyek?

20L


2011. ápr. 16. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta ismered?

2-3 hónapja?


Akkor csak talán épp a "bizonytalansági szakaszban" vagy.

Ilyenkor még nem lehet eldönteni, folytasd tovább az ismerkedést. Ne siettesd az intim dolgokat!

Nem az az igazi, aki szajkóként mondja utánad, amit akarsz. Vitatkozzatok!

Ha jó vele, akkor legyél minél többet vele! Ha nem is ő az igazi, addig is jól érezted magad, és ki fog az derülni időben. Csak ne vállalj semmi olyan véglegeset!Nem kell összeköltözni vagy ilyesmi. Bemutatni is ráérsz még.

Ami jó, az jó, nem kell őrlődni.

Mekkora horderejű dolgokban nem értetek egyet?

Te itt akarsz élni, ő külföldön?

Te munkával akarsz pénzt keresni, ő ügyeskedéssel?

Te tiszteled a szüleidet, ő veri?


Vagy te cukorral iszod a kávét, ő meg teázik?

Te komolyzenét hallgatsz ő meg punkot?

Te hímezgetsz, ő boxol?


Mert az utóbbiak még építhetik is a kapcsolatot, de az előbbiek esetén gáz lehet valóban. Tudom, butaságokat írtam, csak a nagyságrendre gondolok. Ha az értékrendetek egyforma, akkor a kisebb dolgokban nem muszáj egyetérteni. Jobb, ha hasonló társadalmi körökből származtok.

2011. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan aranyos vagy
2011. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező: melyiknek van nagyobb realitása, valóságtartalma, melyik teljesebb:

1.amikor együtt vagytok és tested-lelked-szellemed érzi a jelenlétben Őt. Itt és most.

2. Amikor emlékeidben van jelen(pontosabban nincs jelen)

és fantázia vezérelte képzeleted eszmefuttatásaiban próbálod megteremteni őt.

2011. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem rég óta ismerem, és csak egy hete vagyunk együtt. Úgy érzem túl nagy horderejű dolgokban nem értünk egye. Külföld-otthon(itt hajlandó lennék alkalmazkodni egy komoly kapcsolatban, de ez vajon az lehet-e? ) Én hívő vagyok, ő nem, pedig nekem tényleg fontos a hitem. Jól érzem magam vele, de ez nem időpocsékolás? Most még nincsenek ezekből gondok, de nyilván pár hónapon belül előjönnek, és addigra félek, h nagyon megszeretem, és még nehezebb lesz…
2011. ápr. 16. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező lemaradt a 3.

3. ha a jövőről fantáziálsz


miért olyan jó együtt? hagy ezt a titkot hordozó virágot kinyílni, színét - illatát- pompáját teljességében jelenlétben érezni


(ha megérti a hiteded és elfogadja- mellé rendelt az Úr.)

2011. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*hagyd,

engedd, szent alázattal, figyelemmel

a szerelem nagyobb nálunk

"beborít, elborít, benne vagyunk"-szólnak a kifejezések

és a racionális gondolkodás csak egy kis része a tudatunknak

2011. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mire tanít a Biblia?

Hogy bátornak kell lenni. Sose szabad félni.

Jól érzed magad, minden oké. a mi rossz, az a jövőtől való félelmed. Mit aggódsz a jövőn?

Pál mondja: "34Ne aggódjatok tehát a holnap miatt, a holnap majd gondoskodik magáról! A mának elég a maga baja.

34Ne aggódjatok tehát a holnap miatt, a holnap majd gondoskodik magáról! A mának elég a maga baja.

"

Mi az hogy időpocsékolás?? Talán a veled töltött idő teljesen megváltoztatja az ő életét. Még ha szakítatok is, lehet hogy később miattad tér majd meg. Ez nem ér neked pár hetet az életedből?

2011. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!