Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem az utcán nem illünk össze de a belsőjét imádom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek borzasztó élete volt családi ügyek stb senkinek sem kivánom senkinek és elég sok balhés rendőrségi ügye is volt én pedig vagyok anyuci kedvence aki mindig mindent megkapott és 1-2 családi bajt leszámitva jó az életem divatos cuccokban járok van egy legjobb barátnőm és anyukám aki szeret. őt mindjkét szülője utálja és kikésziti. és gáz nem gáz szégyellem az utcán félek hogy az emberek mit szolnak hozzá hisz televan tetoválással és látszik hogy nem az a jó fiu de amikor vele vagyok megszünikminden boldog vagyok nagyom boldog és a sok rossz amit felhoztam róla...mellette nagyon erős ami tetszik és őszinte és van humorérzéke egyszóval a belsője lebilincsel. de mégis azt érzem nem illünk össze mindenhol bámulnak ránk. mit tegyek?:(
2010. aug. 25. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekes vagy. És másoktól függessz. Manapság miért számít ennyire egy vagy több külső szemlélő véleménye?
2010. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van mindig mások véleménye érdekelt...:S pedig ha én boldog vagyok kit érdekel más?ezért is jöttem össze vele. demégis tartok tőle h beszólnak
2010. aug. 25. 11:16
 3/11 Leila3 ***** válasza:
Ha tényleg szereted,akkor ezt gyűrd le magadban nagyon gyorsan, mielőtt ezt ő észre nem veszi,mert az nem fog neki jól esni. Csak az számít,hogy jól érzed magad vele. Anyukád elfogadta őt így,vagy neki van vele gondja? Ne hagyd,hogy a többi ember tekintete elrontsa ezt a kapcsolatot,senkinek semmi köze hozzá,hogy hogyan néz ki, neked kell,hogy tetszedjen. Vagy pedig komolyan gondold át,hogy akarod e így őt.
2010. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki nem bírja a rosszfiús stílust, annak bizony ez túl nagy falat. Vagy azt mondod sz*rsz arra ki mit szól, vagy mennyire bámulnak meg az utcán; vagy nem mentek utcára; vagy ott hagyod; vagy szépen lassan megpróbálod feldolgozni, miért is nem a külső alapján döntenek normálisabb emberek, és megpróbálod elfogadni, hogy ő ilyen!
2010. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden egyes ilyesfajta "beszólással" önmagát minősíti az ember. Megfigyeltem, hogy a beszólogató, nagyszájú emberek általában önbizalomhiányosak, szeretetéhesek és persze éretlenek.
2010. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyukám még nem látta,de hamarosan bemutatom. de meséltem neki róla,őt nem zavarja!
2010. aug. 25. 11:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan. Mások véleménye alapján akarsz dönteni? Ami esetleg lehet, hogy pont azért bámulnak, hogy milyen jól összeilletek. Figyelj. Ha szereted, fel se tedd ezt a kérdést. Ez gyerekes. Ne függj másoktól! Élj önálló életet, önálló döntésekkel, és ne érdekeljen ennyire mások véleménye.


Te egy tipikus "követő" vagy. Ha még nem hallottál róla, elárulom, hogy háromféle ember van a tinik körében. Vannak a "diktátorok", ők állnak az iskola, baráti körök élén. Ha valamit ők tesznek, a többiek megszállottan követik őt. Ők a követők. Te is ilyen vagy. A divat is egy teljesen felesleges dolog az életben, de te mégis megszállottan követed, csakhogy a diktátor véleménye jó legyen rólad. Az utolsó csoport a "kívülálló", ilyen vagyok jómagam is. Saját magam felett uralkodok, nem érdekel mások véleménye (persze a jólöltözöttség és a megfelelő modor elkerülhetetlen), és mindig azt teszem, amiben örömöt lelek.

Ideje, hogy te is egy kicsit kívülállósodj! Ha szereted azt a fiút, ha boldog vagy, akkor ideje, hogy a saját magad döntése alapján éld az életed, ne pedig a diktátorok és a többi követő véleménye alapján!

Sok sikert kívánok! ;)

15/F

2010. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)Igazából attól félek hogy ez csak fellángolás és nem egy szerelem kezdete mert ha szeretném biztos hogy mindent és mindenkit leszarnék és csakvele akarnék lenni..bár már igyis ezt teszem. amikor megismertem azt mondtam hogy nem legyünk barátok tul sok nekem de aztán lett egy nap mikor órákat beszélgettünk együtt voltunk és rájöttem hogy rég voltam ilyen boldog és nem birtam hazamenni...
2010. aug. 25. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Még egy valami ami hirtelen eszembe jutott. Azt mondtad ennek a srácnak így is éppen elég sanyarú sorsa volt. Ha nem tudsz megbarátkozni azzal, ahogy kinéz, és tojni magasról arra, hogy ki mit szól hozzá, akkor még most hagyd el, amíg nem lesz totálisan szerelmes beléd, különben csak még nagyobb fájdalmat okozol neki. Gondolod ez hiányzik még az életébe?

Amúgy meg annyira egyszerű. Ha nem jönnek be a ruhái, és tudod hogy vásárolni készül, elmész vele, és megmondod, hogy ez tetszik, ez nem tetszik. Teljesen más embert úgysem tudsz faragni belőle, de a stílusán belül kicsit tudod alakítani!

2010. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

helyes :) És ne félj. Ha csak fellángolás, akkor pár hét múlva úgyis elmúlik a láng. De ha nem az, akkor életed egyik hihetetlenül boldog időszakát szalasztottad el.


"Aki játszik, az veszíthet. De aki nem játszik, nem is nyerhet..." Ezt jól jegyezd meg...

2010. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!