Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem az utcán nem illünk össze de a belsőjét imádom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek borzasztó élete volt családi ügyek stb senkinek sem kivánom senkinek és elég sok balhés rendőrségi ügye is volt én pedig vagyok anyuci kedvence aki mindig mindent megkapott és 1-2 családi bajt leszámitva jó az életem divatos cuccokban járok van egy legjobb barátnőm és anyukám aki szeret. őt mindjkét szülője utálja és kikésziti. és gáz nem gáz szégyellem az utcán félek hogy az emberek mit szolnak hozzá hisz televan tetoválással és látszik hogy nem az a jó fiu de amikor vele vagyok megszünikminden boldog vagyok nagyom boldog és a sok rossz amit felhoztam róla...mellette nagyon erős ami tetszik és őszinte és van humorérzéke egyszóval a belsője lebilincsel. de mégis azt érzem nem illünk össze mindenhol bámulnak ránk. mit tegyek?:(
2010. aug. 25. 11:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem hasonló esetem volt..

én is rád hasonlítok, bár én nem egy ennyire durva sráccal keevredtem össze (bocs a durva szó hazsnáatáért, ez jutott most eszembe) de az ő szülei is kiutálták, az anyaj le akarta szúrni, emrt elmebeteg volt stb.. szal már csak az apja egy haverjánál lakott..

Én azt mondom, hogy az egy dolog, hogy veled milyen belülről.. mással is ilyen? Ha tényleg igazából szereted, akkor vágj bele, amúgy az ilyen kapcsolatok nem szokták sokáig húzni..

hasonlítsd össze kettőtöket.. végülis majdnem tiszta ellentétek vagytok. Lehet így az elején tudjátök még ezt kezelni, de később egyre jobban kijönnek majd a nézeteltérések.

Ennyi lett volna, gondoltam írok egy iylen választ, mert az előttem elhangzottak majdnem ugyanaz volt mind. Csak h el tudj ezen gondolkodni.:)

2010. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!