Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Szégyellem magam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Szégyellem magam.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.2009.szept.20.-a óta ismerek egy fiút,aki most töltötte be a 18. évét.1 hónapja szóbahozta a témát,hogy mi lenne ha vele veszteném el.Én meg mondtam neki,hogy adj időt a gondolkodásra.1 hónapja gondolkozom azon,hogy mi legyen.Főként azon gondolkozom,hogy csak kiakar használni-e,vagy mi van?Merthogy én októberben szakítottam vele azért,mert egyszerűen mindig rajtam lógott,mint egy csimpánz.Tiszta idegesítő,hogy azt mondja nekem,hogy cica..holott nem vagyok ilyen k.rvás!meg úgy írja a köszi-t,hogy "kösszy" meg a puszit,hogy "pusszy"..mint egy b.zi!És csodálja,hogy még mindig gondolkozom!Most nem tudom eldönteni,hogy mi legyen.Mert örökké szűz meg nem akarok maradni,és úgy érzem,hogy ő alkalmas lenne rá..mert amúgy meg jól eldumálunk.Csak ezek az idegesítő szokásai nekem kicsit sokak.Azt mondta,hogy ő gyors..egyik barátnőmnek meg elmondtam,hogy mit mondott,az meg rögtön rávágta,hogy "gyors,mint a nyulak" xĐ hát erre akkora röhögőgörcsöt kaptam..xĐ

És szégyenlem,hogy 14 évesen AZT AKAROM..:S

Egyszerűen már nem tudom magamba folytani a szükségleteimet.De félek,hogy hamar kikotyognám a kis titkomat(már ha majd lesz),és majd sírok anyámnak h. bocsásson meg érte..mert állítom,hogy NAGY PERPATVAR lenne belőle.:S "apám" állandóan a nyakamon lóg,folyton ott van,ahol én,sosem tudom levakarni a hátamról..pedig nem szeretem,ha a szabadságomat elveszik.Nem szoktam kint lenni éjfélig sem,sőt hétköznap csak akkor teszem ki a lábamat az utcára,mikor megyek-jövök a suliból/ba meg amikor megyünk vásárolni.:P apámat azért nem szeretem,mert most alkoholista lett...:@ és kib.szottul utálom,hogy mindig megbocsájt neki anyám,de ha én kapok rossz jegyet akkor egy hétig is azon csámcsognak kettecskén..az alkoholista férjével együtt.

ÉS MOST ÖRÜLÖK,HOGY ÖRÖKBEFOGADTAK.

Mit szóltok ehhez?:S

BUNKÓ KOMMENTEKET,VÁLASZOKAT NEM KÉREK!HA VALAMI NEM TETSZIK,NÉZZ MAGADBA,DE SÜRGŐSSEN ÉS HÚZZ EL INNEN!


2010. ápr. 15. 21:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
69%
Ej,de keény vagy kisanyám! Nincs kedved talizni velem? Kíváncsi vagyok hogy mindezt a pofámba mered-e mondani.
2010. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
inkább azért szégyelld magad amiért nincsenek elvárásaid. jól látod, csak ki fog használni, aztán elhajít mint egy rongyot. nem fogsz örökre szűz maradni, agyilag igencsak fejletlen vagy te még ehhez, hanyagold a pasiügyet, a szexelést meg pláne. 21L
2010. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, nekem is voltak vágyaim 14 évesen, de szerintem várj még..., hülyeség lenne. Egyszer megdugatod magad vele attól jobb lesz?
2010. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Látom az okos 2. válaszoló nem értett a szép szóból.POFÁDBA MERNÉM MONDANI,bármit..az,hogy megversz emiatt,az még nem ok arra,hogy ne mondjam a pofádba.A POFÁDBA,TE B....:D
2010. ápr. 15. 21:38
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el velem is tudnál jót dumálni pedig nem vagyok uzi.A leirtak alapján a srác nem neked való.Valószínű Te éretteb vagy mint Ő,csak még nem tudod.A kex.el meg ráérsz...inkább piszkáld magad legalább jobban megismered a tested.Hidd el tudni fogod mikor van itt az ideje.Akkor már nem lesznek kétségeid


Üdv:

2010. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én teljesen megértelek. Szerintem várj még egy kicsit, ismerd meg még jobban ezt a srácot, mondd el neki, hogy mi zavar benne, hátha csak szerelmes :)

A szüleid és a helyzeted elől ne a szexbe menekülj, gondolkodj még rajta. Persze a döntés a tiéd.

Írj rám, ha gondolod, segítek, ha tudok valamiben.

20/L

2010. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

"örökké szűz meg nem akarok maradni". Szted ez nem hangzik hülyén egy 14 éves szájából? Mert ha 25 lennél megérteném...nah de ennyi idősen.

Ne feküdj le vele...ha annyira nem bírod "magadba foJtani" a szükségleteid, akkor maszturbálj.

2010. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Na mármost elmondom,hogy mi ijesztett meg,de nagyon.

Szóval van az igazgatóhelyettes,aki a mai napog száz,pedig 40 éves.(ez való igaz,és nem egy falusi pletyka)

Na nekem több se kellett,mikor ezt megtudtam,azonnal elhatároztam,hogy én nem leszek ilyen.És félek,hogy ezután a srác után senkim nem lesz..mármint pasim:S nem vagyok világ csúnyája,de azért olyan szép sem vagyok:(

És ez a fiú meg azért kicsit sztem szeret...:S igaz h sosem mondja h hiányzok neki:P xĐ meg most nem is járunk és most akarja a sz.xet?Ez is kicsit érdekes,nem?

2010. ápr. 15. 21:48
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Huuh.. hát ez nekem sok..

Igen.. szégyellheted magad..

Mi ez hogy 14 éves vagy.. kb. 3 hétig jártál egy fiúval.. akit nem tudsz elviselni.. és leakarsz vele feküdni?

Nem azon kéne gondolkoznod h ő kihasznál e téged.. hanem azon h te akarod őt arra kihasználni h elvegye a szüzességed..

Most nem értem h h jön ide az h téged örökbe fogadtak?Én is 14 éves vagyok.. és engem sem nagyon engednek éjfél után ki.. szval nem értem h miért kell pattognod.. h apud mindig a nyakadon van és nem engednek ki.

AM meg a cica becenévben semmi rossz nincs.. ha nem tetszik h így ír akkor beszélj vele erről.. ha szereted..azért ilyenért nem kéne kidobnod.. de hát valszeg nem szereted..:D xD

Am meg ha nem szereted.. és nem is érdekel.. csak jól elbeszélgetted.. akkor miért pont vele akarod elveszíteni?

14 évesen pont jó hg még szűz vagy..

Nem kell az első jött-menttel elveszíteni..

várj az igazira.. és arra aki ha becéz.. nem fogod hülyének nézni h ne nem vagy pics@ és még is cicának hív..

3 hónapja boldog párkapcsolatban élek.. 14 éves koromhoz képest testileg és gondolkodásilag is elég fejlett vagyok a többi korombelihez képest.. még se feküdnék le a barátommal.. majd csak akkor.. amikor nem kell ilyen oldalakon megkérdeznem h helyesen teszem e amit teszek.. és én is 100% ig úgy akarom..

Ezeket gondold át.. és dönts helyesen..

2010. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy megvernélek? Nem vagyok gyáva,görény alak.

De akkor.Hol talizunk,mikor? Alig várom hogy ott is leb*zizz kis taknyos.

2010. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!