Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Szégyellem magam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Szégyellem magam.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.2009.szept.20.-a óta ismerek egy fiút,aki most töltötte be a 18. évét.1 hónapja szóbahozta a témát,hogy mi lenne ha vele veszteném el.Én meg mondtam neki,hogy adj időt a gondolkodásra.1 hónapja gondolkozom azon,hogy mi legyen.Főként azon gondolkozom,hogy csak kiakar használni-e,vagy mi van?Merthogy én októberben szakítottam vele azért,mert egyszerűen mindig rajtam lógott,mint egy csimpánz.Tiszta idegesítő,hogy azt mondja nekem,hogy cica..holott nem vagyok ilyen k.rvás!meg úgy írja a köszi-t,hogy "kösszy" meg a puszit,hogy "pusszy"..mint egy b.zi!És csodálja,hogy még mindig gondolkozom!Most nem tudom eldönteni,hogy mi legyen.Mert örökké szűz meg nem akarok maradni,és úgy érzem,hogy ő alkalmas lenne rá..mert amúgy meg jól eldumálunk.Csak ezek az idegesítő szokásai nekem kicsit sokak.Azt mondta,hogy ő gyors..egyik barátnőmnek meg elmondtam,hogy mit mondott,az meg rögtön rávágta,hogy "gyors,mint a nyulak" xĐ hát erre akkora röhögőgörcsöt kaptam..xĐ

És szégyenlem,hogy 14 évesen AZT AKAROM..:S

Egyszerűen már nem tudom magamba folytani a szükségleteimet.De félek,hogy hamar kikotyognám a kis titkomat(már ha majd lesz),és majd sírok anyámnak h. bocsásson meg érte..mert állítom,hogy NAGY PERPATVAR lenne belőle.:S "apám" állandóan a nyakamon lóg,folyton ott van,ahol én,sosem tudom levakarni a hátamról..pedig nem szeretem,ha a szabadságomat elveszik.Nem szoktam kint lenni éjfélig sem,sőt hétköznap csak akkor teszem ki a lábamat az utcára,mikor megyek-jövök a suliból/ba meg amikor megyünk vásárolni.:P apámat azért nem szeretem,mert most alkoholista lett...:@ és kib.szottul utálom,hogy mindig megbocsájt neki anyám,de ha én kapok rossz jegyet akkor egy hétig is azon csámcsognak kettecskén..az alkoholista férjével együtt.

ÉS MOST ÖRÜLÖK,HOGY ÖRÖKBEFOGADTAK.

Mit szóltok ehhez?:S

BUNKÓ KOMMENTEKET,VÁLASZOKAT NEM KÉREK!HA VALAMI NEM TETSZIK,NÉZZ MAGADBA,DE SÜRGŐSSEN ÉS HÚZZ EL INNEN!


2010. ápr. 15. 21:26
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

NA KÖSZ,A 29 ÉVES ÉRETT EMBER!NA AZ ILYET TUDOM TISZTELNI.KÖSZÖNÖM!!

ja és ő ÉRETT EMBERNEK NEVEZHETŐ..látjátok,ezt kértem!

2010. ápr. 15. 22:14
 32/44 anonim ***** válasza:
67%
Oké,akkor most már mehetsz csicsikálni.Késő van.
2010. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
67%
Majd emlèkezz ràm, mikor az első kliensedet kiszolgàlod egy kocsi hàtsó ülèsèn. Mèg luxusprosti sem lehetsz, olyan buta vagy. Kèt èv múlva màr te leszel a helybeli fèrfiak kapcarongya. Jó mulatàst!
2010. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

xĐ azért látom te nem vagy egy érett ember...xĐ

jajjj..ez a prostis dolog..nem akarok az lenni,hidd már el..és azt is,hogy nem leszek az..halljak éhen,nem érdekel,de már csak a kedvedért sem leszek az xĐ

2010. ápr. 15. 22:19
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
14 vagy,és sokkal idősebbeket kiosztasz,hogy ki értelmes,ki nem.A pofád nagy,hülye is vagy...De piszkosul felpofoználak,hogy észhez térj.Fingod sincs az életről.Akkor meg ne oszd az észt,hanem indíts aludni.
2010. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Honnan tudod,hogy a 70%-os válaszoló idősebb,mint én??Anoním az oldal..
2010. ápr. 15. 22:23
 37/44 anonim ***** válasza:
Tudom,hidd el.
2010. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Akik "prostinak meg mindennek" elmondják a kérdezőt.

Miből gondoljátok, hogy egyáltalán Ő arra az útra fog térni? Nem hiszem. Ő itt egy normális válaszokat szeretne kapni nem pedig ócsárolót. Köszönöm, hogy érettnek tartasz. Mindenkinek megvan a maga döntése bizonyos dolgokban. Épp ilyen a szüzesség elvesztése is. Nem azt kérdezte a kérdező, hogy mikor tegye meg. Ez az ő döntése lesz. Inkább arra szeretne NORMÁLIS VÁLASZT, HOGY MIT TEGYEN. Ha valaki leírja szépen, hogy miért is ne tegye meg és nem pocskondiázik itt az már elért valamit szerintem. A kérdező meg átgondolja, hogy mit tegyen. Itt csak a segíteni lehet neki, hogy jól cselekedjen. 29/N.

2010. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez megnyugtató volt.Egyébként lehet,hogy abban én is hibáztam,hogy odaírtam h. bunkó kommenteket nem kérek..szóval:S na de akkor sem kellene bunkóságokat írni..:S MERT HÁT:S a "vidéki tahók" szeretik a békességet és az ésszerűséget.Meg az ilyen tapasztalt és érett nők is:D
2010. ápr. 15. 22:31
 40/44 anonim ***** válasza:
Szerintem aki figyelmesen elolvassa a kérdésed az tisztában van azzal mit is szeretnél. Ha odaírod ha nem akkor is lesznek akik "bunkó" és "ocsmány" válaszokat fognak adni. Azokkal meg nem kell foglalkozni. Még egyszer te döntöd el mikor veszíted el. CSAK NE BÁND MEG KÉSŐBB HA MEGTESZED most. 29/N.
2010. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!