Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Szégyellem magam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Szégyellem magam.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.2009.szept.20.-a óta ismerek egy fiút,aki most töltötte be a 18. évét.1 hónapja szóbahozta a témát,hogy mi lenne ha vele veszteném el.Én meg mondtam neki,hogy adj időt a gondolkodásra.1 hónapja gondolkozom azon,hogy mi legyen.Főként azon gondolkozom,hogy csak kiakar használni-e,vagy mi van?Merthogy én októberben szakítottam vele azért,mert egyszerűen mindig rajtam lógott,mint egy csimpánz.Tiszta idegesítő,hogy azt mondja nekem,hogy cica..holott nem vagyok ilyen k.rvás!meg úgy írja a köszi-t,hogy "kösszy" meg a puszit,hogy "pusszy"..mint egy b.zi!És csodálja,hogy még mindig gondolkozom!Most nem tudom eldönteni,hogy mi legyen.Mert örökké szűz meg nem akarok maradni,és úgy érzem,hogy ő alkalmas lenne rá..mert amúgy meg jól eldumálunk.Csak ezek az idegesítő szokásai nekem kicsit sokak.Azt mondta,hogy ő gyors..egyik barátnőmnek meg elmondtam,hogy mit mondott,az meg rögtön rávágta,hogy "gyors,mint a nyulak" xĐ hát erre akkora röhögőgörcsöt kaptam..xĐ

És szégyenlem,hogy 14 évesen AZT AKAROM..:S

Egyszerűen már nem tudom magamba folytani a szükségleteimet.De félek,hogy hamar kikotyognám a kis titkomat(már ha majd lesz),és majd sírok anyámnak h. bocsásson meg érte..mert állítom,hogy NAGY PERPATVAR lenne belőle.:S "apám" állandóan a nyakamon lóg,folyton ott van,ahol én,sosem tudom levakarni a hátamról..pedig nem szeretem,ha a szabadságomat elveszik.Nem szoktam kint lenni éjfélig sem,sőt hétköznap csak akkor teszem ki a lábamat az utcára,mikor megyek-jövök a suliból/ba meg amikor megyünk vásárolni.:P apámat azért nem szeretem,mert most alkoholista lett...:@ és kib.szottul utálom,hogy mindig megbocsájt neki anyám,de ha én kapok rossz jegyet akkor egy hétig is azon csámcsognak kettecskén..az alkoholista férjével együtt.

ÉS MOST ÖRÜLÖK,HOGY ÖRÖKBEFOGADTAK.

Mit szóltok ehhez?:S

BUNKÓ KOMMENTEKET,VÁLASZOKAT NEM KÉREK!HA VALAMI NEM TETSZIK,NÉZZ MAGADBA,DE SÜRGŐSSEN ÉS HÚZZ EL INNEN!


2010. ápr. 15. 21:26
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Ja és a maszturbáció eddig nem jött be.Ez a gusztustalan dolog végülis emberi szükséglet..de nekem nem nyújt élvezetet.Próbáltam,de sosem jött be.:S:(

AKKOR MI LEGYEN?:S

2010. ápr. 15. 21:50
 12/44 A kérdező kommentje:

Kedves 14 éves válaszoló!

Attól,hogy 3 hónapja barátod van,még nem kéne ennyire lenézned,MERT NEKEM SEM AZ ELSŐ JÖTT MENTTEL VAN DOLGOM.VOLT MÁR TÖBB "KAPCSOLATOM?" képzeld.Ha nem hiszed,akkor ne hidd el.És az,hogy érettebbnek képzeled magad,az nem jogosít fel arra,hogy hülyének nézz.És mi az,hogy még jó hogy szűz vagyok 14 évesen?Nem akkor vesztem el,amikor én akarom?Úgy tudom,hogy 14 évesen már törvényileg is szabad.

Csak én mégis szégyenlem.

2010. ápr. 15. 21:53
 13/44 anonim ***** válasza:

Ha a maszturbáció nem jött be, akkor a szex sem fog. Ha magadnak nem tudsz örömet okozni, nem mértem mástól hogy várod el. De azt csinálsz amit akarsz. Felőlem aztán feküdj le vele. De légyszi legalább védekezzetek (és ne úgy, hogy "majd kirántja"). Így is elég sok a "terhes vagyok? kérdés.

Arról nem is beszélve, hogy nem tudom mit szólnának a szüleid, ha terhes lennél..

2010. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
81%

De egy bunkó kisrib@nc vagy!

Nyugodtan megdugathatod magad bàrkivel, előbb-utóbb úgyis ez lesz a szakmàd...

2010. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval egyetértek.21:49-es voltam.
2010. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
B*szd meg! ELég ideges voltam eddig is,de most:S Hát miylenek a velem egyidősek?:O:O Azt se tod ki kivel van,de már a seggedbe f*szt akarsz?:D röhögnöm kell...Ez nevetséges! Midnenki iylen k*rva már?:S Kezdem érteni mé nem találom a helyem sehol:S Ilyen ribikkel van tele minden:S
2010. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Az még egy dolog hogy R*banc,de a pofája is nagyobb a kelleténél.Remélem egyszer elruházza egy idősebb csaj,de istenesen.
2010. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Meg az ilyen kis stréberekkel,mint te...HAHAHA xĐ
2010. ápr. 15. 22:01
 19/44 A kérdező kommentje:
Ja és persze...ezzel nem azt mondtam,hogy leakarok feküdni bárkivel is,és nem tudom,hogy ki kivel van.Mert igenis tudom.xĐ csak másnak ilyen nehéz a szövegértése??
2010. ápr. 15. 22:02
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
21:59 -es vok Neked a szüleid kellene megnevelni:S Kezdeném apáddal...De ,ha már mindenáron k*rni akarsz mindeképp védekezz az iylen ne szaporodjon! KösziXD
2010. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!