Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Szégyellem magam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Szégyellem magam.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.2009.szept.20.-a óta ismerek egy fiút,aki most töltötte be a 18. évét.1 hónapja szóbahozta a témát,hogy mi lenne ha vele veszteném el.Én meg mondtam neki,hogy adj időt a gondolkodásra.1 hónapja gondolkozom azon,hogy mi legyen.Főként azon gondolkozom,hogy csak kiakar használni-e,vagy mi van?Merthogy én októberben szakítottam vele azért,mert egyszerűen mindig rajtam lógott,mint egy csimpánz.Tiszta idegesítő,hogy azt mondja nekem,hogy cica..holott nem vagyok ilyen k.rvás!meg úgy írja a köszi-t,hogy "kösszy" meg a puszit,hogy "pusszy"..mint egy b.zi!És csodálja,hogy még mindig gondolkozom!Most nem tudom eldönteni,hogy mi legyen.Mert örökké szűz meg nem akarok maradni,és úgy érzem,hogy ő alkalmas lenne rá..mert amúgy meg jól eldumálunk.Csak ezek az idegesítő szokásai nekem kicsit sokak.Azt mondta,hogy ő gyors..egyik barátnőmnek meg elmondtam,hogy mit mondott,az meg rögtön rávágta,hogy "gyors,mint a nyulak" xĐ hát erre akkora röhögőgörcsöt kaptam..xĐ

És szégyenlem,hogy 14 évesen AZT AKAROM..:S

Egyszerűen már nem tudom magamba folytani a szükségleteimet.De félek,hogy hamar kikotyognám a kis titkomat(már ha majd lesz),és majd sírok anyámnak h. bocsásson meg érte..mert állítom,hogy NAGY PERPATVAR lenne belőle.:S "apám" állandóan a nyakamon lóg,folyton ott van,ahol én,sosem tudom levakarni a hátamról..pedig nem szeretem,ha a szabadságomat elveszik.Nem szoktam kint lenni éjfélig sem,sőt hétköznap csak akkor teszem ki a lábamat az utcára,mikor megyek-jövök a suliból/ba meg amikor megyünk vásárolni.:P apámat azért nem szeretem,mert most alkoholista lett...:@ és kib.szottul utálom,hogy mindig megbocsájt neki anyám,de ha én kapok rossz jegyet akkor egy hétig is azon csámcsognak kettecskén..az alkoholista férjével együtt.

ÉS MOST ÖRÜLÖK,HOGY ÖRÖKBEFOGADTAK.

Mit szóltok ehhez?:S

BUNKÓ KOMMENTEKET,VÁLASZOKAT NEM KÉREK!HA VALAMI NEM TETSZIK,NÉZZ MAGADBA,DE SÜRGŐSSEN ÉS HÚZZ EL INNEN!


2010. ápr. 15. 21:26
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Ja és..ismeretlenül ne ribancozzatok csak azért,MERT ÉN IS EMBERBŐL VAGYOK ÉS VANNAK VÁGYAIM,DE BIZONYTALAN VAGYOK!!!más is vesztette már el a szüzességét 14 évesen,VAGY NEM??és akkor ők is mind ribancok?hahaha..xĐ
2010. ápr. 15. 22:03
 22/44 A kérdező kommentje:
Köszi 22:03-as..apámat már nevelés alatt tartjuk:D
2010. ápr. 15. 22:04
 23/44 anonim ***** válasza:
51%
bazz ez kamu vagy téll. ennyire hülye vagy?:D hát ezt nem hiszem elXD felpofoználak bár inkább nem süllyedek le a te szintedreXD de nagyon felb*sztad az agyam:S
2010. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Miért,te is olyan okosnak és érettnek tartod magad..HALLOD ITT NEM "ANYÁZNI" KELL TUDNI,HANEM VÁLASZOLNI,NORMÁLISAN.AKI EZT TUDJA,NA AZ NORMÁLIS EMBER.
2010. ápr. 15. 22:06
 25/44 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi már kislányXD akkor is felháborító:D én szégyellem magam helyetted bazzXD
2010. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
mert nekem most igenis segítség kellene..és tudod,rühellem a fajtádat,akik nem tudnak normálisan válaszolni,és elmagyarázni,hogy miért nem jó meg minden,csak állítják,hogy nem jó..vagyish. még nem kéne..pfúj,remélem te nem Győrbe jársz középsuliba...össze nem akarnék az ilyenekkel találkozni,mint te..nagyon nem..felénk úgy sincs ilyen.EDDIG NEM VOLT.
2010. ápr. 15. 22:07
 27/44 anonim ***** válasza:
76%

Annyira mèlyen buta vagy, kislàny... "hahaha"

prostituàltkènt fogod vègezni "hahaha"

vidèki tahó vagy "hahaha"

menj b@szni "hahaha"

2010. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Bocsi,de akkor is fel*asztad az agyam:S Nem tehetek róla:S és ha kiváncsi vagy rá tuti,hogy csak arra kellenél neki,semmikép ne menj bele semmi hülyeségbe!NA boldog vagy?:D
2010. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Sokan azért írják, hogy várj még a tesit kapcsolattal, hogy sokkal jobb emléked maradjon. Tudom miéről írok most. Én 19 voltam mikor egy olyan személlyel feküdtem le csak azért, hogy elvegye a szüzességem akit nem is szerettem. Szóval egy igazán meghatározó élmény az első együttlét. Inkább gondold át. Nem azt kéri itt a többség, hogy ne tedd meg. A te döntésed csak ne bánd meg majd később. De ezt még honnan is tudhatnád. Egyszer majd te is megtapasztalod azt szülőként amit most te másképp élsz át a szüleiddel. Kamasz vagy és ilyenkor ingerlékenyebb is. De ne azokkal pörölj akik jót akarnak Neked. A szüleid féltenek,de ezt majd te is megtapasztalod mikor lesz saját gyereked addig hiába is. De ne csinálj butaságot azzal, hogy egy olyan személlyel akarod elveszíteni aki nem méltó rá. Lesz majd később olyan akinek szívesen odaadod a te kincsed és ha akkor nem lesz meg bánni fogod. Még csak most mész tovább suli ügyben. Ott sok-sok új pasival fogsz megismerkedni. Lesz lehetőséged. 29/N.

2010. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Először is.

1.Attól mert valaki még FALUSI,attól még születhetett városban és lehet nem tahó is.Mert vannak bunkó és ostoba falusiak,attól én még nem biztos,hogy egy ismeretlennek mondanám,hogy "vidéki tahó"..-_-"

és akkor te mi vagy?városi tahó?városi paraszt is van ám dögivel.

Ja és na igen,az utsónak(akivel szócsatáztam),nem direkt húztam fel az agyad,és nem kellett volna akkor válaszolnod,ha valami nem tetszik..

És nem vagyok k.rva,mert nem járok diszkóba,nem iszom le magam(mint 1 régi "barátnőm"),és nem fogom prostituáltként égezni,mert lesz rendes munkám..akkor is,ha addig élek!!Már csak azért sem,hogy ne legyen igazad!MERT ÚGYSEM LESZ IGAZAD!:D

2010. ápr. 15. 22:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!