Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem illünk össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem illünk össze, érzem!

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki egy ideig tetszett, de amikor közeledett felém nem éreztem iránta semmit, el is kerültem.

Később egy barátnőm járt vele, én akkor azt mondtam nem baj, járjanak, de közben azt akartam hogy velem járjon.

Ők mindig veszekedtek, és én természetesen a barátnőm pártján álltam, szakítottak, és sokáig nem is beszéltünk a fiúval.

Aztán a barátnőim azzal nyaggattak hogy járjak már én a fiúval, nekem biztos sikerülni fog stb... én mindig ellenkeztem, és azt mondtam hogy azért nem akarok vele járni, hogy ne legyen rossz az LB-mnek, de azt nem mondtam senkinek, hogy össze vagyok zavarodva, akarom is meg nem is ááh...

De végül azt mondtam oké járjunk(ja és ekkor már tetszettem is a fiúnak, meg is írtam neki hogy vele akarok járni). De nem is találkozunk, és engem nem is érdekel, egyszerűen nem illünk össze, hisz nem is tudok nagyon olyan indokot mondani neki, amit el lehetne fogadni, hogy szakítsunk. De engem abszolút nem érdekel, nem is akarok vele találkozni. Talán el kéne érnem hogy ő szakítson?

Azóta más fiú érdekel, kutyasuliban találkoztam vele először és nem, nem egy justin bíber féle pupák, nem azért szerettem bele! Persze nem is csúnya, de nagyon aranyos és kedves, és egyszerűen megfogott a tekintetével:-) Nála lenne esélyem, és érzem, hogy nem így alakulna, mint az előző, akivel azóta nem is szakítottam, de sajna már facebook chaten sem akarok vele beszélni. Segítsetek, mit csináljak?


2011. júl. 15. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipikus nő, mindent túlbonyolít, hagyd békibe.
2011. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem nő,kislány ha nem esett volna le.

egyébként mond,hogy kedveled,de nem vagy szerelmes ezért ne erőltessétek.

2011. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elérhetetlen kell...
2011. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem elérhetetlen!
2011. júl. 15. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdezem én, mi az az LB ?
2011. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 modian ***** válasza:

LB = Legjobb Barátnő


de csak tipp :)


szerintem mond meg neki, hogy maradjatok barátok és ennyi, ha egy fiúnak elég a face-chat, miközben nem laktok annyira messze egymástól, akkor ott is van ám baj


a másik srácnál meg próbálkozz bátran, de szerintem ha mondod egy pasinak, hogy járni akarsz vele az túl direkt, bár én örülnék neki, ha ezt mondanák, de máshogy is lehetne ám kifejezni, de Te tudod...

2011. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez pont az a dolog, amit meg kell egyenesen mondani úgy, hogy ne tipord meg a lelkét - úgyis érzi, hogy nem stimmel valami.

("nem ilyen kapcsolatra vágyom, és ezt a kapcsolatot sem akartam annyira. ne haragudj azért, hogy csak most jöttem rá" - ennyi.)

2011. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!