Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annak mi értelme, hogy feljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi értelme, hogy feljön 20 percre MSN-re? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Egész nap suliban vagyok, hazaérek 6-ra és alig várom, hogy beszéljek a barátnőmmel erre ő feljön fél 8 körül és marad 20 percet majd lelép, mert hogy neki holnap hosszú napja lesz. Ez olyan kamu. Ha este 9-ig MSN-eznénk akkor is simán fel tudna kelni reggel szerintem. Alig tudok vele beszélni pár szót és már lép is le. Szívat vagy nem tudom mi. Vagy ez csak egy tini hülyeség? Komolyon mondom még az is jobb lenne ha ilyenkor inkább fel sem jönne MSN-re bármennyire is hiányzik. Olyan rossz, hogy nem tudok semmit mesélni neki ilyen rövid idő alatt.

Ő 16/L én 19/F, 3 hónapja járunk.


2010. szept. 14. 20:20
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

"Hétvégeken nem aludhattok egymásnál?"


Sajnos nem.


"Előfizetsz WiFi-re és akkor Skype-olhatsz."


Jó de az még mindig nem oldja meg azt a problémát, hogy alig ér rá. Irigylem azokat a párokat akik naponta több órát beszélnek Skype-on vagy személyesen tudnak találkozni.

2010. szept. 16. 11:15
 32/35 anonim ***** válasza:
Mi távkapcsolatban élünk és örülök, ha 20 percet tudunk beszélni, az is jobb, mint a semmi. Az a tinihülyeség, hogy ezen problémázol. Örülj neki, hogy 20 percre felmegy vagy mondd meg neki, hogy inkább ne is menjen fel és inkább ne is beszéljetek. Gyerekek...
2010. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Gondold el, h régebben msn sem volt.

Vagy mégrégebben még telefon sem.

Attól, mert nem szeret msn-en lenni, v szívesebben csinál mást még nem ráz le. Én örülnék ha ilyen barátom lenne és nem a gép előtt ülne hanem olvasna v mit tudom én.

Találkozzatok suli után egy órácskát, tanulhattok együtt is, átmentek egymáshoz v vmi. AZ az egy óra tali ugyanannyi mintha msn-en beszélnétek egy órát.

De a legfontotabb, h ha te elkönyvelted magadban h csak le akar rázni akkor nincs értelme itt beszélnünk neked, úgysem fogunk meggyőzni, mert mindere találsz majd kifogást.

2010. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kapj az agyadhoz! Egy elkényezetetett ficsúr vagy, nem veszed észre, hogy a bnőd középiskolás és nem főiskolás?! A kettő közel sem ugyan az, és vedd figyelembe, hogy hazaér mondjuk kettőre, eszik-->fél 3, lazít egy kicsit, netezik, barátnőzik-->4, tanul, anyu-apu haza a munkából, beszélgetés velük -->7, vacsi,-->7.30, msn veled--> 8.00, fürdés, pakolás másnapra, elfelejtett teendők elvégézése-->9, kötelező olvasása, pici tévézés-->11. Alvás-->ha rögtön elalszik, akkor is csak 7 órát alszik, ami kevesebb, mint az egészséges, de azért nem olyan rossz.
2010. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy legalább napi 20 percet is msn ezhetsz.Én Nyíregyházán lakom ő meg Nyírábrányban.S már 3 hónapja nem találkoztunk illetve két hónapja még csak nemis msn eztünk.Most a héten írt egy E-mailt reagálva az én 80 darab levelemre.Szóval te csak örülj!!!
2010. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!