Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annak mi értelme, hogy feljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi értelme, hogy feljön 20 percre MSN-re? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Egész nap suliban vagyok, hazaérek 6-ra és alig várom, hogy beszéljek a barátnőmmel erre ő feljön fél 8 körül és marad 20 percet majd lelép, mert hogy neki holnap hosszú napja lesz. Ez olyan kamu. Ha este 9-ig MSN-eznénk akkor is simán fel tudna kelni reggel szerintem. Alig tudok vele beszélni pár szót és már lép is le. Szívat vagy nem tudom mi. Vagy ez csak egy tini hülyeség? Komolyon mondom még az is jobb lenne ha ilyenkor inkább fel sem jönne MSN-re bármennyire is hiányzik. Olyan rossz, hogy nem tudok semmit mesélni neki ilyen rövid idő alatt.

Ő 16/L én 19/F, 3 hónapja járunk.


2010. szept. 14. 20:20
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

"A skype-pal egyet ertek."


Mobil netem van 16 KB/s letöltés/feltöltéssel az meg kevés lenne szerintem a Skypehoz. Albérlet tulajdonos nem engedett vezetékes netet azért lett ez sajnos.


Volt kapcsolatom ez előtt kettő de mind a kettő csak kb 2 hétig tartott. A jelenlegi az első komolyabb és tényleg komolyan gondolom vele, szeretem és soha nem csalnám meg.


"Neha, amikor megy haza a baratnod, kiserd haza. Csak loghatsz neha az oraidrol."


Lógni nem akarok, mert úgy is nehéz, hogy bejárok minden órára. A héten 1 nap van amikor haza tudom kísérni akkor kb 40 percet vagyok vele majd el kell mennem, mert tanulnia kell és az anyja nem örül ha feltartom a lányát, ellenben hétvégén nagyon rendes velem az anyja.


A legjobb megoldás lenne ha feljönne minimum 1 órára MSN-re vagy ha tényleg annyira fáradt valaki akkor 20 percre sem jön fel szerintem.

2010. szept. 14. 21:15
 22/35 anonim ***** válasza:

Akkor leirom az en peldamat, ahogy en kuzdok az elet eme problemaival (ido, suli, tavolsag, penz)

hetfon reggel 6-kor kelek, hogy a 8-as eloadasra beerjek, ha nem logom el. egesz nap csak 2-4-ig van lyukas oram, akkor ebed valahol, aztan fel 8-ig gyakorlat, fel 9-re hazaerek.

kedden reggel fel hatra megyek dolgozni, aztan altalaban bemegyek kemia eloadasra, mert annyira nem vagyok penge, este 6-8 korul erek haza, ha logok, fel 4-kor :).

szerda uez, reggel melo, du. eloadas+gyakorlat, 9re erek haza, csutortok reggel gyakorlat, du. melo, pentek reggel gyakorlat, du. vagy melo vagy nem, attol fugg bevallalom-e, hetvegen altalaban szombaton dolgozom deltol este 8-9-ig. Ja, es ott a csajom Pesten, en meg Szegeden. Hogy talalkozunk mostanaban? Nagyon sehogy. Msnre, skypera undorodom felmenni, ha faradt vagyok, inkabb alszom, tanulok, es bevallalom, h a telefonszamlam neha 10.000rel tobb, mint altalaban. 5 eve vagyunk tavkapcsolatban, idokozben laktunk egyutt, hol kozelebb, hol tavolabb eltunk egymastol, megis megoldottuk.

2010. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

jackd: maximális tisztelet neked. Nehéz lehet nektek.

Az én problémám ehhez képest semmi.

2010. szept. 14. 21:28
 24/35 anonim ***** válasza:

Csak azert irtam le, hogy egy kis motivaciot adjak, hogy neha-neha ulj fel az esti buszokra, es latogasd meg. Es beszeld meg az anyjaval, hogy nem tartanad fel nagyon, sot, ha hagy egy kis idot kettesben delutanonkent vagy este, esetleg segithetsz is a hazi feladatban, ha a tanulasban zavarnad (altalanos erv a szulo reszerol).

Elhiszem, hogy nem egyszeru a foiskola, de neha kell egy kis pihenes, es ha a baratnoddel toltod, akkor annal jobb nincs. Remelem, meg is hozza a kivant eredmenyt, azt, hogy kiteljesedhet a kapcsolatotok.

2010. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

jackd: te írtad a legnormálisabb választ, fel is pontozlak.

Ezt a házi feladatos dolgot megpróbálom. Igen tényleg nincs is jobb annál mint a barátnőmmel lenni.

Az a baj, hogy a nyáron megszoktam, hogy heti 4-szer találkoztunk és most így furcsa, hogy alig látom.

2010. szept. 14. 21:42
 26/35 anonim ***** válasza:
Milliókat? Egy headset kétezer forint, ha kibírod fizetni a netet meg a villanyt, ne mondd, hogy nincs rá. Amúgy meg, ha az msnt bírja, akkor a skypeot is. Persze könnyebb a barátnődet okolni, mert te hülye vagy.
2010. szept. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

"Milliókat? Egy headset kétezer forint"


Látom nem fogtad fel amit írtam. Milliókat nem kell szó szerint érteni, szövegértés luxus. Telószámlára értettem, hogy az több ezer lenne havonta.

Elmondom neked igen is kevés a hangátvitelhez 16 KB/s. Pár éve is ilyen feltöltésem volt és akadozik vele.


"Persze könnyebb a barátnődet okolni, mert te hülye vagy."


Tehát én vagyok a hülye és az teljesen normális, hogy feljön MSN-re és már megy is. Akinek nincs barátnője az nagyon könnyen osztja az észt.

2010. szept. 15. 07:18
 28/35 anonim ***** válasza:
Koltozzetek ossze :> Amugymeg ha szereted, szand ra az idot hogy odabuszozz.
2010. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Előfizetsz WiFi-re és akkor Skype-olhatsz. Szerintem megéri párezerért, diákmunkázol vagy szülőktől kikönyörgöd rá a pénzt.

Az utazást néha én is bevállalnám, fáradtan is, ha igazán szeretem. Hétvégeken nem aludhattok egymásnál?

2010. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, amit a skype-ot tanácsoló írt. Nekem is van barátnőm amúgy, csak az a különbség, hogy én szeretem annyira, hogy néha bevállaljak érte egy pár kiadást. Mondjuk ha általában véve is ilyen arrogáns, lekezelő, savanyú jóska vagy, mint amit itt előadtál a válaszaidban, megértem, hogy nincs kedve veled szarakodni msn-en.

Szerintem le akar koptatni, csak sajnál és ezért nem mondja meg neked egyenesen, hogy már nem érdekled. Érdekes, hogy tele van kifogással, és minden fontosabb nálad, az én barátnőm meg munka + suli + távolság ellenére is szakít időt, hogy velem legyen amikor csak tud.

2010. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!