Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annak mi értelme, hogy feljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi értelme, hogy feljön 20 percre MSN-re? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Egész nap suliban vagyok, hazaérek 6-ra és alig várom, hogy beszéljek a barátnőmmel erre ő feljön fél 8 körül és marad 20 percet majd lelép, mert hogy neki holnap hosszú napja lesz. Ez olyan kamu. Ha este 9-ig MSN-eznénk akkor is simán fel tudna kelni reggel szerintem. Alig tudok vele beszélni pár szót és már lép is le. Szívat vagy nem tudom mi. Vagy ez csak egy tini hülyeség? Komolyon mondom még az is jobb lenne ha ilyenkor inkább fel sem jönne MSN-re bármennyire is hiányzik. Olyan rossz, hogy nem tudok semmit mesélni neki ilyen rövid idő alatt.

Ő 16/L én 19/F, 3 hónapja járunk.


2010. szept. 14. 20:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
50%
Talán mert 19 éves kan létedre, nem 16éves buta kislányokkal kellene kezdened!
2010. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

"De,hogy ez állandóan így van akkor nem hiányzol neki."


Nem állandóan de előfordul minimum hetente 1-szer vagy 2-szer. Van mikor ő ír rám és előfordult már, hogy akkor is lelépett 20 perc után. Ma én írtam neki és most is lelépett. Azt mondja szeret, hiányzok neki és élőben tényleg bújik de így MSN-en olyan furcsa.


"Ha jóba vagy a szüleivel,akkor beszélj velük,h tényleg alszik e. :)"


Csak akkor tudok beszélni a szüleivel amikor a barátnőmnél vagyok akkor meg ő is hallja. Ha esetleg sikerülne beszélni az anyjával kettesben akkor is szerintem megtudná barátnőm, hogy én ellenőrizgetem és akkor meg kiakadna, hogy nem hiszem el neki, hogy tényleg fáradt meg hasonlók.

2010. szept. 14. 20:41
 13/35 A kérdező kommentje:

"Talán mert 19 éves kan létedre, nem 16éves buta kislányokkal kellene kezdened!"


2 hét múlva lesz 17 de a kor az csak egy dolog, nem az határozza meg a szellemi érettséget. Van olyan 16 éves csaj barátom aki állítom, hogy értelmesebb mint 1-2 főiskolás csaj.

2010. szept. 14. 20:43
 14/35 anonim ***** válasza:
53%
akkor gondolom nem is ér annyit neked a lány, meg nem is akkor a szerelem... én átbuszoznék a város túlsó végébe is akár, h valamennyit is együtt legyünk...:)
2010. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
69%
Édesem, akkor menjél el és a diák fizetésedből vegyél egy nyomorul headsetet és hívd fel skypeon ingyen. Akkor 20 perc alatt jól kibeszélheted magad és szerencsétlennek nem kell órákig gépelnie egy 10perces élőszós beszélgetésnek megfelelő szöveget.
2010. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Hidd el, csak amgának tesz jót hogy nem ül órákat gép előtt..
2010. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

"Édesem, akkor menjél el és a diák fizetésedből vegyél egy nyomorul headsetet és hívd fel skypeon ingyen."


Nem vagyok az édesed és nem kell így flegmázni. Nem mindenki s*gge alá tolnak milliókat.


"Akkor 20 perc alatt jól kibeszélheted magad és szerencsétlennek nem kell órákig gépelnie egy 10perces élőszós beszélgetésnek megfelelő szöveget."


Lehet, hogy te olyan vagy, hogy nem tudsz gyorsan gépelni de ő mondatokat begépel másodpercek alatt, én meg főleg.

2010. szept. 14. 20:57
 18/35 A kérdező kommentje:

"Hidd el, csak amgának tesz jót hogy nem ül órákat gép előtt.."


Állítása szerint egész délután nem gépezik. Az, hogy feljön 1 órát MSN-re nem lenne nagy dolog.

2010. szept. 14. 20:58
 19/35 anonim ***** válasza:

A skype-pal egyet ertek.

Vannak, akik 100 (vagy tobb) km-re laknak egymastol, megis megoldjak. Nekem ugy tunik, eddig nem volt igazan komoly kapcsolatod, vagy ez az elso. Raadasul a suru es/vagy elhuzodo foiskolai eloadasok es a gimi kovetelmenyei megnehezitik az eleteteket. Neha, amikor megy haza a baratnod, kiserd haza. Csak loghatsz neha az oraidrol.

2010. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

"akkor gondolom nem is ér annyit neked a lány, meg nem is akkor a szerelem... én átbuszoznék a város túlsó végébe is akár, h valamennyit is együtt legyünk...:)"


Szeretem nagyon is de van kb 10 órám, hazaérek 6-ra, eszek, totál fáradtan még visszamenni buszozni rossz ám, meg a szülei is olyan szigorúak nem örülnek ha este megy a lányukhoz valaki.

2010. szept. 14. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!