Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annak mi értelme, hogy feljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi értelme, hogy feljön 20 percre MSN-re? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Egész nap suliban vagyok, hazaérek 6-ra és alig várom, hogy beszéljek a barátnőmmel erre ő feljön fél 8 körül és marad 20 percet majd lelép, mert hogy neki holnap hosszú napja lesz. Ez olyan kamu. Ha este 9-ig MSN-eznénk akkor is simán fel tudna kelni reggel szerintem. Alig tudok vele beszélni pár szót és már lép is le. Szívat vagy nem tudom mi. Vagy ez csak egy tini hülyeség? Komolyon mondom még az is jobb lenne ha ilyenkor inkább fel sem jönne MSN-re bármennyire is hiányzik. Olyan rossz, hogy nem tudok semmit mesélni neki ilyen rövid idő alatt.

Ő 16/L én 19/F, 3 hónapja járunk.


2010. szept. 14. 20:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Mért msn-en beszéltek,távkapcsolat?
2010. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Hát erre mit mondjak, hajnal 1kor fekszek fél 7 kor kelek XD na mondhatod neki példának.XD

20F

2010. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de a barátnőd értelmesebb, mint te, neked van tini hülyeséged. Ahelyett, hogy felhívnád telefonon és 10perc alatt megbeszélnétek, amit egy óra alatt bepötyögtök. Nem várhatod el, hogy ott meressze a seggét egész este a gép előtt, csak mert te nem tudsz mást csinálni. Egy rakás más dolog van rajtad kívül a világban. Pl. lehet eszik, iszik, hajat mos, fürdik, szőrtelenít, segít takarítani, házi feladata van, kutyát sétáltat, jó film megy a tvben, élőben beszélget mondjuk az anyjával vagy álmos stb.
2010. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

"Mért msn-en beszéltek,távkapcsolat?"


Egy városban lakunk de ő is elfoglalt délután, mert egy kemény gimibe jár és tanulnia kell, én meg főiskolás vagyok és nekem meg estig van általában suli. Hétvégén szoktunk találkozni.

2010. szept. 14. 20:27
 5/35 anonim ***** válasza:
57%

Én meg soha nem megyek fel MSN-re és nem is szennyeztem vele a gépem... Mikor használtam, akkor meg hasonló stílusban, mint a barátnőd.


Ilyenkor gondolom még TV-zik egyet, nasizik, netezik, stb. Nem minden az MSN.

2010. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
és ha azt a 20 percet is együtt töltenétek, és nem a gép elött? már az is sokkal többet érne...
2010. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Els vagyok.

Értem.:)

Hát akkor szerintem beszéljetek erről.Kérdezd meg mikor menne nem tud e maradni.Ha azt mondja nem akkor mért nem?

Esetleg tényelg hívd fel beszéljetek.Vagy hétvégén mikor találkoztok akkor kérdezz rá erre kedvesen. :)

nem nagyon tudok okosabbat mondani.:)

2010. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

"Ahelyett, hogy felhívnád telefonon és 10perc alatt megbeszélnétek, amit egy óra alatt bepötyögtök."


Ja csak mondjuk az a 10 perc van 300 Ft, kiszámolva minden napra több ezer Ft havonta, diákként nem engedhetem meg magamnak. Főiskola sem olcsó hiába vagyok államilag finanszírozott szakon.


"Nem várhatod el, hogy ott meressze a seggét egész este a gép előtt,"


Fél 8-kor jött fel MSN-re addig nem is volt fent. Marha nagy kérés lenne ha legalább ha feljön akkor maradjon egy órát. Nem ez az első eset. Volt már párszor ilyen.


"csak mert te nem tudsz mást csinálni."


Este érek haza, eszek, olvasok és pihenésképp arra vágynék, hogy beszélgessek a barátnőmmel. Tudnék mást csinálni, játszani, filmet nézni de én a barátnőmmel akarok beszélni.


"Egy rakás más dolog van rajtad kívül a világban. Pl. lehet eszik, iszik, hajat mos, fürdik, szőrtelenít, segít takarítani, házi feladata van, kutyát sétáltat, jó film megy a tvben, élőben beszélget mondjuk az anyjával vagy álmos stb."


Ő hazaér már kora délután, csak tanul. Van ideje szerintem minden egyébre délután és nem okozna neki gondot hogy kicsit beszélgessen velem a tanulás után.

2010. szept. 14. 20:32
 9/35 anonim ***** válasza:
Egyszerűen leráz.Ilyen már nekem is 1-2x előfordult,nem volt kedvem beszélgetni vagy más fontosabb dolgom is volt.De,hogy ez állandóan így van akkor nem hiányzol neki.Vagy az is lehet,h tényleg szüksége van a pihenésre.Azt tudd meg,h mit csinál a 20perces MSN-ezés után.Ha jóba vagy a szüleivel,akkor beszélj velük,h tényleg alszik e. :)
2010. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

"és ha azt a 20 percet is együtt töltenétek, és nem a gép elött? már az is sokkal többet érne..."


Igen csak a város 2 ellentétes felében lakunk. Ő már este nem mehet sehova. Én meg ha elmennék hozzá este 6 után akkor lenne 7 óra mire odaérek mivel 2 busszal kell mennem, maradnék fél órát és a hülye esti buszjárat miatt lenne este 9 mire hazaérek. Sok időm elmenne és egy hosszú főiskolai nap után nincs sok kedvem buszozgatni tehát marad az MSN meg a hétvégi találkozás.

2010. szept. 14. 20:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!