Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy elég gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy elég gáz ha a férfi csak heti 2* zuhanyzik?

Figyelt kérdés
Többször mondtam már neki, hogy azért le kéne zuhanyozni minden nap. Én le se tudnék feküdni este aludni zuhanyzás nélkül. De arra hivatkozik, hogy fáradt és nincs kedve, ereje hozzá.
2022. ápr. 2. 23:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

Bizonyos népcsoportoknál, még soknak is számít (more!)


De magyar kultúrkörben bizony kevés. Nyáron napi kettő a mérce, a meleg miatt.

2022. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ez ma már kiment a köztudatból, de az én szüleim még mindig megmosakodnak a hajlatokban alul-fölül reggelente, este pedig felül. Én is így csinálom, mert sokkal praktikusabb, mintha beállnék a zuhany alá."


Hogy lenne az? Nem vitatkozom, komolyan érdekel. Ha csak elképzelem, hogy lelögybölöm a seggem, azt folyóvízben sokkal könnyebb, na meg hova folyatom a vizet? Kádba állok? Akkor meg már nem mindegy, hogy folyik a víz, de nem mosom meg a hátam?

2022. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem amúgy mindig az érdekelt, hogy akinek a zuhanyzás lustaság kérdése, az nem fog megmosdani, ami körülményesebb és időigényesebb. Akkor ők a szexet is időzítik a zuhanyhoz, vagy hogy?
2022. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Magyar egyébként ő is, és fizikai munkát végez... akkor szokott lezuhanyozni, amikor szexelni akar. De így a spontaneitást is megöli. Például van hogy este beprobalkozok és mondja, hogy most már késő van, nem megy el zuhanyozni az biztos, úgyhogy így nincs szex. Elég kellemetlen ebből a szempontból is. Amúgy fogat mos és wc után is kezet mos. Egyébként volt, hogy a szüleinél voltunk egy hétig és a szülei sem mentek el minden este zuhanyozni, csak 2-3 naponta, ha jól vettem észre. Fura volt, hogy este csak én mentem mindennap, úgyhogy ezt lehet otthonról hozta.
2022. ápr. 3. 11:58
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát sztem alap a szex előtti zuhany, de kit mi izgat fel.
2022. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Igen épp ezt írtam, hogy csak akkor megy zuhanyozni ha szexelni akar.
2022. ápr. 4. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!