Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy elég gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy elég gáz ha a férfi csak heti 2* zuhanyzik?

Figyelt kérdés
Többször mondtam már neki, hogy azért le kéne zuhanyozni minden nap. Én le se tudnék feküdni este aludni zuhanyzás nélkül. De arra hivatkozik, hogy fáradt és nincs kedve, ereje hozzá.
2022. ápr. 2. 23:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Ez részben kulturális különbség is lehet. Szerintem nem higiénikus, főleg ha minimális fizikai munkát is végez. Magyar férfiról van szó amúgy? Mármint én anno Hollandiában tapasztaltam, hogy pl a szomszéd család kb heti 1-szer 2-szer zuhanyzott.
2022. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem higiénikus, viszont ha ő ezt tartja kényelmesnek, szerintem soha nem tudod meggyőzni. (Tapasztalat)
2022. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon gáz! Azért napi szinten csak rá tud áldozni 10 percet a zuhanyzásra, akármilyen fáradt is. Én nem lennék együtt egy ilyen emberrel.
2022. ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Én se fürdők mindennap nő létemre, van amikor heti 2-3 alkalommal bár az abszolút rekordom a 10 nap volt.
2022. ápr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
2 az kevés.
2022. ápr. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

Akkor fogat sem mos. WC után sem mos kezet. Tiszta sor.

Ilyen proli nem hogy nem érhetne hozzám, de a közelembe sem kerülhetne. Hányás.

2022. ápr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Már miért ne mosna fogat vagy kezet WC után? Ez nem következik a kérdésből. Én német ismerőseimnek láttam, hogy nem zuhanyoztak naponta de fogat, kezet mostak.
2022. ápr. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%

8-as, hozzád másért nem kerülnek a közeledbe...

Olyankor mi van, ha emésztő van, és baromi hamar megtelik?

Akkor is mossátok a sggeteket naponta?

2022. ápr. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%
Van akinek a bőre nem bírja. Én el tudom képzelni, hogy valaki ilyen fáradt legyen. Ezért nem lenne szakítás biztosan át lehet szoktatni a minden napos fürdésre.
2022. ápr. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Valamiért ez jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=gavPIaAhq3o
2022. ápr. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!