Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy elég gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy elég gáz ha a férfi csak heti 2* zuhanyzik?

Figyelt kérdés
Többször mondtam már neki, hogy azért le kéne zuhanyozni minden nap. Én le se tudnék feküdni este aludni zuhanyzás nélkül. De arra hivatkozik, hogy fáradt és nincs kedve, ereje hozzá.
2022. ápr. 2. 23:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

"Van akinek a bőre nem bírja."

Mit? A naponta, vagy urambocsá' kétnaponta tusolást? Akinek heti kettőnél több tusolást nem bír a bőre, ott nagyon-nagyon komoly, azonnali kezelést igénylő bőrbetegsége van.


"Én el tudom képzelni, hogy valaki ilyen fáradt legyen."

Igen. De néha, egyszer-kétszer. De nem állandóan. Ha valaki heti 7 nap, évente 52 héten át mindig annyira fáradt, hogy letusolni sincs ereje, akkor ő brutálisan rosszul vezeti az életét. És ha ehhez is fárat, akkor őszintén: mit lehet vele csinálni? Abból áll a kapcsolat, hogy dolgozik, és alszik? Hiszen aki ehhez a 10 perces művelethez is fáradt, az máshoz is fáradt lenne. (Kivéve persze, ha a fáradtság csak kifogás.)


"Ezért nem lenne szakítás biztosan át lehet szoktatni a minden napos fürdésre."

Vagy nem.

Egy igénytelen, koszos, büdös egyénnel én se tudnék járni, pesig én férfi vagyok...

2022. ápr. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
Én is tusolok naponta. Viszont azt nem osztom, hogy mindenki koszos, budos aki mondjuk télen, nem fizikai munkát vegezve kétnaponta. Vendeglatasban dolgozom. Több a külföldi mint a magyar. Főleg nemet nyelvteruletrol. Nem budosek! Egyszer hallottam erről beszélni egy csoportot. Eltulzottnak tartottak a magyarok fürdés maniajat.
2022. ápr. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%
Egészségügyi szempontból a heti kb. 3 zuhanyzás jobbat tesz, mint a mindennapos, erről meg lehet kérdezni bármelyik bőrgyógyászt. Persze ez nem jelenti azt, hogy a kényesebb, relatíve gyorsan szagosodó részeket, mint hónalj vagy nemi szerv, ne lehetne mindennap megtisztítani, de a teljes testedet ilyen gyakorisággal átszappanozni nemhogy fölösleges, de ellenjavallott. Kivéve persze, ha izzasztó tevékenységeket végzel vagy összekoszolódsz. Máskülönben csak a jótékony baktériumaidat irtod.
2022. ápr. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%
Én férfiként van, hogy napi 2* zuhanyzom, sőt nyáron még többször.
2022. ápr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
Pont írni akartam a 2 x az keves, de a heti 3-4x az a normalis a bőrnek. Szerintem evszaktol is függ, en nyaron naponta akar tobbször is lenne igenyem, telen 2 - 3 naponta, es igen ha fizikai munkat vegez az ember vagy edz akkor naponta.
2022. ápr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
57%
🤮🤮🤮🤮
2022. ápr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
És soha nem tudtam, az aktuális szomszédom egy héten hányszor áll a zuhany alá.
2022. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy köztünk magyarok közt is van különbség ebben, de a németek, hollandok mind ugyanazt csinálják... kérdezzétek meg nemzetközi fórumon.
2022. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#19

Nálunk is csak azért derült ki, mert elment náluk a víz és beszélgettünk róla, felajánlottam, hogy nyugodtan jöjjenek hozzánk zuhanyozni addig a pár napig.

2022. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Régen, 50-60 éve nem volt szokás naponta tusolni. A legtöbb házban fürdőszoba se volt, a vezetékes vízhálózat bevezetése óta építenek fürdőszobákat is.

Mégis tisztálkodtak az emberek, mert akinek kosszal járó munkája volt, az lefürdött a munkahelyen. Akinek meg nem , azok mosakodtak. Ez ma már kiment a köztudatból, de az én szüleim még mindig megmosakodnak a hajlatokban alul-fölül reggelente, este pedig felül. Én is így csinálom, mert sokkal praktikusabb, mintha beállnék a zuhany alá. Teljesen felesleges, a munkám során nem izzadok meg. Hetente 2x, 3x állok be a zuhany alá, hajat pedig 2 hetente mosok.

Legszívesebben dezodort se használnék, de elfogadom, hogy másokat zavarhat a hónalj izzadságom, ezért munka előtt fújok. Engem nem zavar az izzadság szaga, csak a mosdatlanságé és a túlzott dezodorálás, amit egyes nők tolnak.

2022. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!