Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Forduljak a rendőrséghez vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forduljak a rendőrséghez vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Kollégiumban vagyok és a barátom ott lakik ahol a kóterom van. Oda akarok költözni mert nem bírom nélküle, ki akarok költözni kóterból de apám azt modnta akkor hazavisz és soha többet nem láthatom. Mondtam nekik szálljanak le rólam felejtsene el, de nem akarnak. Mert h engem a párom rossz irányba visz, de én tudom h mi a jó nekem, és nem visz rossz irányba. Szeretjük egymást nagyon ez biztos. Ha szólok a rendőrségnek akkor nem tud hazavinni apu ugye? vagy mit csináljak ha kiköltözöm h ne vigyenek haza???
2010. szept. 14. 19:28
1 2 3
 21/26 nagyviri ***** válasza:
Te egy dolgot felejtesz el, pont amit bőszen hangoztatsz: 18 éves nagykorú vagy, tehát nem KÖTELES eltartani már téged.
2010. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"hisz kötelességük fizetni a dolgaimat"


Kislány, te nagyon rosszul látod a dolgokat! Ha már elmúltál 18 és olyan k*rvanagyon önálló vagy, akkor miért kellene fizetni a dolgaidat? Meddig kellene téged eltartaniuk? A halálukig? Mert 20-30 év múlva is a gyerekük leszel...


Nem is értem, hogy hogy képzeled ezt az egészet! Gyanítom, hogy nincs testvéred, mert az egykék szoktak ilyen szociálisan visszamaradottak lenni. (Tisztelet a kivételnek, mert nem mindenki az)

2010. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Amíg be nem tölti a tizennyolcat vagy amíg nappalin tanul, nem?
2010. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Nowan ***** válasza:
100%

Ne haragudj ha bántó lesz amit írok.

Tényleg próbálj hosszú távon gondolkodni egy kicsit.

Ki az aki az érdekedet védi?

Az apád azzal hogy a sulira "kényszerít" vagy a fiud aki elnézné hogy abbahagyd?

Ha nincs szakmád, állásod, önálló életviteled, mit fog benned az a fiú tisztelni?

A nőt? Vigyázz ez gyorsan elmúlik. Sokan vagytok nők és némely férfi mind egyforma...

Hova fordulsz majd akkor?


Ne csak a legjobbra készülj, hanem számolj a legrosszabbal! Attól leszel felnőtt.


"Gyermekét egyedül nevelő anyuka olcsó albérletet keres"


Remélem nem te leszel.

2010. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
nezd en 21 eves fiu voltam,ugyanebben a helyzetben,csak engemet nem tarthatott vissza senki,a szuleimmel osszevesztem kegyetlenul egy lany miatt,a baratjaim sem nagyon hivogattak mar,odakoltoztem a lanyhoz,tanulni nem tanultam egyeltalan,es ra vagy 3 honapra kirugott mert talalt maganak mast,nezd te azt teszel amit te akarsz,de ha szakit veled mert talal egy masikat maganak?akkor hogy alsz apuek el?mert en kiba szottul szegyeltem magamat,ez a te dontesed,csak a jot valaszd
2010. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
ott kezdődik a dolog, hogy egy pasiért képes vagy semmibe venni a családot. Pláne h tanulsz meg ilyenek. Ha már nem gyerek lennél, akkor tudnád mit jelent, mert ha egy hónap mulva a pasid elzavar akkor nem lesz apuci akihez hazamehetnél bőgve!
2010. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!