Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félnem kellene? Forduljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnem kellene? Forduljak a rendőrséghez?

Figyelt kérdés
Picit hosszú a sztori, de megpróbálom röviden összefoglalni. A volt barátomat lassan már egy éve elhagytam, 3 évnyi együttlét után. Őt ez eléggé padlóra küldte, mert még szeretett engem, én viszont már semmit nem éreztem iránta, csak kedveltem, mint embert. Az ő unszolására barátok maradtunk, azzal a szöveggel, hogy nem bír nélkülem meglenni. Azóta egyre undorítóbb, ocsmányabb hangot üt meg velem. Főleg, mióta új kapcsolatom van, amit egyszerűen képtelen elviselni, és folyton cikizi az új páromat. Tegnapelőtt találkoztunk 1 hónap után, és rá kellett döbbennünk, hogy az égvilágon már semmi közös nincs bennünk, semmi témánk nincs, szóval teljesen kifújt a dolog. Erre ő valamilyen oknál fogva olyan éktelen haragra gerjedt, hogy olyan sms-eket küldött, hogy felrakja a képeimet Napiszarra, meg hogy tiszta szívéből kívánja, hogy dögöljek meg, a sírom felett röhögne. Illetve azt írta még, hogy többször megcsalt a kapcsolatunk alatt, barátnőimmel is. Szeretnék vele minden kapcsolatot megszakítani, új számom lesz, de arra gondoltam, hogy szólni kellene a rendőrségnek zaklatás miatt, illetve hogy visszaél a képekkel. Mit tegyek? A számváltoztatás elég? (vicceskedő kommentek kíméljenek, nem küldöm el a napiszar linket, ha felrakott. Köszi).
2010. aug. 28. 09:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%

a rendőrségnek kár szólni.. nem éri meg

am meg . ne foglalkozz vele.

2010. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Miért milyen képeket tud feltenni a Napiszarra? Vannak kompromittáló fotók rólad?


Amúgy szerintem az a legjobb megoldás, ha nem foglalkozol vele. Ha látja, hogy semmilyen eredményt nem ér el nálad, akkor abba fogja hagyni. Még csak arra se méltasd, hogy haragudj rá... mert ezzel is csak eléri a célját.


A rendőrségre valszeg tényleg kár menned, nem fognak foglalkozni veled. Esetleg ha van egy két "verőlegény" barátod, és az exed nem hagy fel a zaklatással, kérd meg őket, hogy "szóljanak néhány szót" az érdekeben az exednél.

2010. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Na ja, de parázok picit:$ Tudja, hogy hol lakom, mi van ha eljön és megmérgezi a kutyáimat vagy ilyesmi?... Sajnos elég idegbeteg, az anyja a srác kiskorától alkesz, szal...
2010. aug. 28. 09:16
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos kompromittáló képek:( Kérlek, ne hurrogjatok le, 4 éve volt, kis csitri voltam, és nagyon szerelmes...
2010. aug. 28. 09:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Mondjon bármit is, ha látja, hogy nem reagálsz rá vagyis nem idegesíted fel magadat rajta akkor "közönség" híján abba fogja hagyni. Ha máskor elmondja mit akar mondd meg téged már nem érdekel és kész és ne legyél ideges. Ha viszont felteszi a képeket már fordulhatsz is a rendőrséghez mivel te nem járultál hozzá, hogy rólad felkerüljenek a képek.
2010. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a rendőrséget hiába hivod,nekem volt h a pasim megvert mert hazudtam neki,akkor se történt semmi.nem fog csinalni semmit,majd lenyugszik.ha 4 éves a kép lehet fel se ismernek.mondd meg neki hogy tegyen fel nyugodtan,nem érdekel.meg ne mutasd h félsz,mert akkor nyeregben érzi magat.
2010. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Rendőrség, áh, nincs értelme. Én a helyedbe inkább úgy megveretném, hogy besz@rjon, behugyozzon. Nem kell tudnia, hogy neked köszönheti, azaz jó, ha sejti, de ne legyen egyértelmű. Abból tanulni fog a mocsok.
2010. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok. Egyébként semmit nem reagálok az sms-eire, a telefont nem veszem fel, ha hív, jövő hónapban pedig új számom lesz. Igen, végül is sokat változtam a 4 év alatt, tényleg nem nagyon felismerhetőek a képek. Utolsó: neked pedig részvétem, hogy ilyet csinált a (gondolom, volt) pasid. Annak a férfinak, aki nőhöz bántó szándékkal nyúl, levágnám a kezét!
2010. aug. 28. 09:26
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát... nem szeretnék a szintjére lesüllyedni, valahogy nem stílusom az ilyen verekedés dolog, viszont ha folytatja, akkor valóban fel fogom venni ellene a kesztyűt.
2010. aug. 28. 09:27
 10/18 anonim ***** válasza:
Fenn vagy már az excsajok.hu-n?
2010. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!