Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félnem kellene? Forduljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnem kellene? Forduljak a rendőrséghez?

Figyelt kérdés
Picit hosszú a sztori, de megpróbálom röviden összefoglalni. A volt barátomat lassan már egy éve elhagytam, 3 évnyi együttlét után. Őt ez eléggé padlóra küldte, mert még szeretett engem, én viszont már semmit nem éreztem iránta, csak kedveltem, mint embert. Az ő unszolására barátok maradtunk, azzal a szöveggel, hogy nem bír nélkülem meglenni. Azóta egyre undorítóbb, ocsmányabb hangot üt meg velem. Főleg, mióta új kapcsolatom van, amit egyszerűen képtelen elviselni, és folyton cikizi az új páromat. Tegnapelőtt találkoztunk 1 hónap után, és rá kellett döbbennünk, hogy az égvilágon már semmi közös nincs bennünk, semmi témánk nincs, szóval teljesen kifújt a dolog. Erre ő valamilyen oknál fogva olyan éktelen haragra gerjedt, hogy olyan sms-eket küldött, hogy felrakja a képeimet Napiszarra, meg hogy tiszta szívéből kívánja, hogy dögöljek meg, a sírom felett röhögne. Illetve azt írta még, hogy többször megcsalt a kapcsolatunk alatt, barátnőimmel is. Szeretnék vele minden kapcsolatot megszakítani, új számom lesz, de arra gondoltam, hogy szólni kellene a rendőrségnek zaklatás miatt, illetve hogy visszaél a képekkel. Mit tegyek? A számváltoztatás elég? (vicceskedő kommentek kíméljenek, nem küldöm el a napiszar linket, ha felrakott. Köszi).
2010. aug. 28. 09:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem, de anyád szőrös p.csáját már láttam!
2010. aug. 28. 09:31
 12/18 anonim ***** válasza:

Szard le.

Ha fel is teszi valahova, akkor te válaszolj azzal, hogy megváltoztatod a hajad. Mondjuk valami jobb színre befesteted, más fazont vágatsz. Satöbbi.

Már nem lenne belőle gond, hogy ha feltenné.

2010. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Drága lesz a feljenetés. Mármint pénzbe. Új telefonszám és lehetőleg ne add meg közös ismerőseiteknek. Láthatod, hogy milyen emberrel voltál együtt. Lehet 3 év alatt nem jött ki, de később előkerült volna, mert ez birtoklási vágy.


Remélem az új kapcsolatod jobb és tisztelhetőbb emberrel vagy együtt!

2010. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Félni semmiképp se félj, mert annál rosszabb lesz, nyeregben érzi majd magát és vérszemet kap.

Rendőrséghez úgy tudsz fordulni hogy feljelented hogy komprommitáló képeket rakott fel a beleegyezésed nélkül, de nem hiszem hogy tudnának mit csinálni.

Meg utána mászkálhatnál tárgyalásokra, meghallgatásokra ami lehet jobban idegesítené és bosszút forralna már csak ezért is...

Kicsit kellemetlen de minden csoda 3 napig tart, majd megunja.

Jól és ügyesen teszed hogy új számod lesz, ha hív is ne foglalkozz vele, ne vedd fel, ne reagálj rá.

Ha a kutyáiddal csinálna valamit azt viszont jobb ha tudja hogy ez már bűncselekmény és állatkínzásért börtön jár, min. 2 év, tehát ezt lehet ő is tudja, így nem fog kockáztatni.

Én is hasonló cipőben járok, mit te, csak hozzám pl. be is tört, én meg feljelentettem. remélem minél hamarabb vége lesz ennek a rémálomnak!

2010. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok biztató választ, és minden sorstársamnak részvétem:S Az már csak egy mellékes dolog, hogy az összes közös ismerősünknek elterjesztette, hogy egy ócska ribanc vagyok...Nem is izgat a véleményük, higgyenek, ami akarnak.
2010. aug. 28. 10:10
 16/18 anonim ***** válasza:
kerüld el ezt a retket. minél messzebbre. ennél jobban nem tehetsz.
2010. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Figyu!

Nem vagyok az erőszak híve,de lehet hogy keresned kellene valakit,aki lekenne neki pár pofont.

Nem kell kórházba juttatni, csak egy kicsit megfélemlíteni!

Használna a dolog hidd el!

Elég ha oda áll elé egy nagydarab csávó, jól leüvölti, máris behúzza a fülét farkát, ha nem egy védtelen nő áll előtte!

2010. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
fölös a számcsere, hiszen alig egy fél óra alatt ki lehet deríteni, még neten is: honlapokon(telenor), vagy egy kamu email.
2010. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!