Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA minden jó akkor mi a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA minden jó akkor mi a baj?

Figyelt kérdés
Megvan köztünk a vonzalom a kölcsönös szimpátia,jól érezzük magunkat,sokat nevetünk,szex is megvolt!És mégsem kar kapcsolatot.Miért is?Megfejtené nekem valaki ezt a pasit?Miért ilyen?Ő35 éves én 27L
2010. szept. 14. 18:39
 1/6 A kérdező kommentje:
*akar
2010. szept. 14. 18:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mégsincs szerelem, nincs értelme.
2010. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
talán azért mert már megvoltál neki. minek menjen bele komoly kapcsolatba ha így is megkap. és bármikor leléphet, nem kell szakítania meg magyarázkodnia.
2010. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...én nem tudok a pasik agyával gondolkodni, de talán azt tudom elképzelni, hogy független akar maradni. Lehet úgy érzi, hogy nem akar belemenni egy komoly kapcsolatba, inkább élne még. A pasiknak könnyebb, ők ráérnek még 40-50 évesen is családot alapítani...átérzem a helyzetedet, sajnálom, szerintem keress mást, egy olyat aki rajong érted!
2010. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném h hamar megkapott volna,mert 1évig húztuk egymás agyát,szünetekkel persze és csak utánna történt meg!Nem hinném h ki élné magát mert ő elötem se volt ilyen és ő nem ilyen csajozós tipus!Inkább csalódás felé vezetném szálaim!!Nem tudom elfelejteni pedig most ezt beszéltük meg!!
2010. szept. 14. 19:04
 6/6 Khaos válasza:

Vagy csak azt hiszed, hogy... És ezt a mondatot sok általad kijelentett dologgal folytathatod. De persze vannak alkalmak, amikor még ez sem elég, és nem jön az érzés.


Én azt mondom, akármeddig húztátok egymást, főleg megszakításokkal, nem tudhatod, hány lánnyal lehetett még így, ki tudja, hogy mi kell neki, ha ő maga sem akar elköteleződni. Nem csak párkapcsolattól és annak az elkötelezettségétől félhet egy férfi. Féltheti a zónáját, a szabadságát, a kényelmét, és bármi mást még. Vagy szimplán csak őszinte. Sok válasz van, de ha nem, akkor nem. Ne feszegesd, abból jó nem sülhet ki könnyen.

2010. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!