Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Szerintetek megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Szerintetek megcsal a barátom?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: A párom 27 éves már dolgozik, én 19 éves vagyok tanulok egy fősulin most vagyok első éves. Sajnos ritkán tudunk találkozni mert más városban tanulok és mivel messze van nem minden hétvégén megyek haza. A barátomnak van egy lány"haverja" akivel állitólag csak baráti a viszony én is ismerem a csajt és tényleg annak tűnik, DE! mostanában hogy a csaj szakitott a pasijával kb 4 hónapja nagyon sokat taliznak a barátommal van amikor együtt vacsoráznak vagy ebédelnek. Korban is passzolnak mert a csaj 26 jól eldumálgatnak. A barátom amikor erről beszéltem vele azt mondta nem érdekli a csaj úgy mint nő, nem jön be neki állitólag. Pedig nem rossz csaj. Ezért is vagyok féltékeny de nem mutatom próbálom leplezni mert szerintem a féltékenység csak ront a helyzeten, mégis majd szétvet a féltékenység amikor mondja hogy vele találkozik. Mit tehetnék? Segitsetek!
2010. szept. 13. 21:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Húú engem is megütne a guta,de próbálnék megbízni a barátomba..bár ahogy magamat ismerem ez nem menne..:S

sajnos ilyenkor elég negatív gondolatok jönnek elő ..:S

szerintem én kiosztanám..de te ezt ne tedd mert ez tényleg mindig ront a helyzeten!

sajnos erre nemtudok válaszolni,reménykedjünk hogy nem!

vagy esetleg valami barátnő aki néha rájuk néz?:O

2010. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nincs:( ÁÁÁÁ megőrülök:( Nagyon szomorú vagyok.
2010. szept. 13. 21:52
 13/19 anonim ***** válasza:

telefon?

ha tényleg annyira jóban vannak, biztos kap sms-eket a csajtól. szóval láthatod, hogy miket ír neki, ha pedig nincs egy se, mert törli őket, az szintén egyfajta bizonyiték, miért törölné egy barátja smseit?

2010. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A barátoddal szoktatok naponta tartani a kapcsolatot vagy miként kommunikáltok? Mert ha sokszor foglalkozol a távolság ellenére vele szerintem nem hinném, hogy megcsalna, nem ábrándulna ki nem lenne máshol gondolatai.
2010. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

21:49 vagyok!

a telefonos dolog tényleg jó ötlet,ha egyszer csak szó nélkül haza mész és megleped..nem lenne ideje kitörölni az sms-eket!

de ne gondoljunk egyből a legrosszabbra :)

2010. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

sztem ne égesd magad ilyenekkel.

fogadj magándetektivet.(Aputol kérj pénzt rá)

2010. szept. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát kislány, nagyon úgy néz ki, hogy Téged lecserélnek! Ennyi! :)
2010. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez volt a pasim egy csajjal (osztálytársak voltak ) nagyon jóban voltak :P

Nagyon féltékeny voltam én is de nem mutattam mert igen az megöli a kapcsolatot ! Egyszer rákérdeztem hogy mit gondol róla de azt mondta nem járna vele mert kényes meg ilyenek tökre kibeszélte aztán neki meg jó pofizott. ráadásul a csaj folyton célzásokat tett neki pedig pasija van. nem értettem

de most már rájöttem hogy nem kellett volna féltékenynek lenni mert semmi értelme nem volt ugyanis engem szeret

az a lényeg hogy ha a pasi szeret akkor nem hagy el és nem csal meg

persze a pasikban benne van a vadászösztön és azért teszik meg ( ők legalábbis ezt mondják ) de ha megteszi arra semmi nem mentség sem a pia sem a távolság, ha szeret akkor kibírja a távolságot, de ha tényleg ennyit találkoznak, az már kicsit furcsa.. :S

ha vannak jelek arra hogy megcsal mondjuk hajszál ami nem a tiéd vagy bármi akkor állítsd választási lehetőség elé és ha nem téged választ akkor nem szeret és nem is érdemel meg ha pedig téged választ és ugyanúgy mindennap találkozgatnak akkor egy rohadt utolsó bunkó faszka**p.

nem érdemes olyan szekér után futni ami úgysem vesz fel. de először még ne találgatózz mert nem érdemes. persze alap hogy féltékeny vagy

de próbálj megbízni benne!!

2010. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem 97 % hogy téged megcsal a barátod! Szerintem nem ismered eléggé ha ilyen kérdést teszel fel, 19 évesen egy 27 évest nehéz kiismerned. A bizonyítékom az hogy : Nem találkozik veled sűrűn és megérzésem szerint téged egy próbababának tart! Használ egy ideig aztán eldob vagy ha nem akk maradsz aki vagy neki! Ott van 26 éves bnője több mint valószínű hogy összefognak jönni és az ő szemébe téged beszél a pasid hogy mekkora lúzer vagy! A legjobb ötlet az ha veszekedés és további vita nélkül szépen elválnátok.

Ui: Egy magyar Buddhista szerzetes :)

2010. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!