Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Szerintetek megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Szerintetek megcsal a barátom?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: A párom 27 éves már dolgozik, én 19 éves vagyok tanulok egy fősulin most vagyok első éves. Sajnos ritkán tudunk találkozni mert más városban tanulok és mivel messze van nem minden hétvégén megyek haza. A barátomnak van egy lány"haverja" akivel állitólag csak baráti a viszony én is ismerem a csajt és tényleg annak tűnik, DE! mostanában hogy a csaj szakitott a pasijával kb 4 hónapja nagyon sokat taliznak a barátommal van amikor együtt vacsoráznak vagy ebédelnek. Korban is passzolnak mert a csaj 26 jól eldumálgatnak. A barátom amikor erről beszéltem vele azt mondta nem érdekli a csaj úgy mint nő, nem jön be neki állitólag. Pedig nem rossz csaj. Ezért is vagyok féltékeny de nem mutatom próbálom leplezni mert szerintem a féltékenység csak ront a helyzeten, mégis majd szétvet a féltékenység amikor mondja hogy vele találkozik. Mit tehetnék? Segitsetek!
2010. szept. 13. 21:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném hogy naponta találkoznak majdnem max 1 nap marad ki hogy nem taliznak:(
2010. szept. 13. 21:22
 2/19 anonim ***** válasza:
Ettől nem biztos, hogy megcsal...Nekem is van olyan csaj, akivel ugyanez van, amit leírtál, mégsem volt, és nem is lesz vele semmi...Ez semmit nem bizonyít...
2010. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Amúgy F/23
2010. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó csaj és passzol az érdeklődési körük meg minden, és sokkal többet találkozik vele mint velem. ami ugye azért van mert más városban tanulok és ritkán megyek haza.
2010. szept. 13. 21:31
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha valaki gondolja irhat privit!
2010. szept. 13. 21:33
 6/19 anonim ***** válasza:

de ha csak szenvedsz egy ilyen kapcsoaltban, miért nem lépsz ki belőle?

lehet, hogy megcsl, lehet hogy nem, egyik sem biztos, és sosem fogod megtudni. max, ha nem találkozik többet a csajjal a kérésedre, de ilyet kérnisem szépdolog, ha ténylegcsak barátok.

2010. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azért nem lépek ki mert szeretem, és igazából ezeken kivül semmi "bizonyitékom" nincs arra hogy az a csaj kéne neki, vagy hogy megcsalna vele.
2010. szept. 13. 21:38
 8/19 anonim ***** válasza:

akkor jöhetnek a kevésbé tisztességes módszerek:D

telefon, emailfiók, iwiw myvip facebook adatlap lecsekkolása, jelszók megszerzése, szoba átkutatása vmi "apróság" után, ha huzamosabb csal vele, annak KELL hogy legyen valami jele. telefonban, zoknisfiókban, akárhol.

2010. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem lakom együtt a pasimmal ha megyek is hozzá akkor tuti eltüntetné addigra az "apróságokat" ha lenne. A facebook, iwiw kilőve mert nincs fenn a barátom ilyeneken mert szerinte marhaság. Az email jelszavát meg nem tudom.
2010. szept. 13. 21:44
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem hiszem hogy emaileznének amikor mindennap találkoznak:(
2010. szept. 13. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!